Kültür-SanatManşet

… Ve Yağmur ile Önder muradına erdi!

yagmur-onder-sariyer-sarıyer-belediyesi1 (4)_ayrac

Sarıyer Belediyesi’nin güler yüzlü iki çalışanı dünya evine girdi.  Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü çalışanlarından Yağmur Karaahmetoğlu ile Önder Kömür evlendi.

_ayrac

HABER MERKEZİ/ SARIYER GAZETESİ

Darüşafaka’daki Yaşar Kemal Kültür Merkezi’nde verilen kokteyle çiftin çok sayıda akrabası ve arkadaşları katıldı. Genç çiftin nikahını Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç kıydı ve evlilik merasiminde renkli anlar yaşandı. Sarıyer Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Erdem’in de katıldığı düğünde, belediye çalışanları doyasıya eğlendi, hep birlikte halay çekip keyifli anlar yaşadı. Çiçeği burnunda çift düğünün ardından balayı için Balıkesir Ayvalık’a gitti.

Sarıyer Gazetesi olarak Sarıyer Belediyesi’nin güler yüzlü ve pırıl pırıl iki personeli Önder ve Yağmur çiftine ömür boyu mutluluklar dileriz…

yagmur-onder-sariyer-sarıyer-belediyesi1 (2) yagmur-onder-sariyer-sarıyer-belediyesi1 (3)  yagmur-onder-sariyer-sarıyer-belediyesi1 (5) yagmur-onder-sariyer-sarıyer-belediyesi1 (6) yagmur-onder-sariyer-sarıyer-belediyesi1 (7) yagmur-onder-sariyer-sarıyer-belediyesi1 (1)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir