Manşet

Sarıyer’deki Santa Maria Kilisesi’nin bahçesi plaja döndü!

kilise-beach1

***

Sarıyer Büyükdere’deki Santa Maria Kilisesi‘nin bahçesi kilise çalışanları tarafından adeta plaja çevrildi. Mayolarını giyip kilisenin bahçesinde güneşlenen bayanlar, Sarıyer Gazetesi objektiflerini fark edince çareyi önlerine halıdan bariyer yapmakla buldular.

***

MERT CİN/ÖZEL HABER/ SARIYER GAZETESİ

kilise-beach-sariyer 10(1)

Kadınlar her yerde aynı… Kavurucu yaz sıcaklarını bronzlaşmak için fırsata çevirmek isteyen bayanlar bu kez de İstanbul’un ünlü İtalyan Kiliseleri’nden Sarıyer Büyükdere’deki Santa Maria Kilisesi‘nin bahçesini doğal plaja çevirdi. Sarıyer Gazetesi’ne de komşu olan Azize Meryem Latin Katolik Kilisesi‘nin (Sarıyer Santa Maria Kilisesi) bahçesinde gün boyu mayolarıyla güneşlenen bayanlar gazetemiz objektiflerine yakalandı.

kilise-beach-sariyer 16 (4)

kilise-beach-sariyer 14 (5)

Halıyla bariyer yaptılar

Sarıyer Gazetesi muhabirlerinin kendilerini görüntülediğini fark eden bayanlar, kiliseden getirdikleri halıyla kendilerine bariyer yaparak güneşlenmeye devam ettiler. Bir yandan güneşlenen ve bir yandan da kitap okuyan bayanlar rahat tavırlarıyla dikkat çektiler. Denize gitmeye fırsat bulamayan ve ünlü İtalyan kilisesinin bahçesinde güneşlenen bayanların kilise görevlileri oldukları öğrenildi.

kilise-beach-sariyer 13 (6)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir