ManşetVefat

Tavana asılmış bulundu!

intihar1

Sarıyer’de kurye olarak çalışan Uğur Arabacı, evinde tavana asılı halde bulundu. Elleri bağlı haldeki cesedi Adli Tıp Kurumu morguna kaldırılan Arabacı’nın intihar etmiş olma ihtimali üzerinde duruluyor.

30 yaşındaki Uğur Arabacı’nın ailesi, oğullarından 10 gündür haber alamayınca durumu polise bildirdi. Bunun üzerine Sarıyer Asayiş Büro Amirliği ekipleri, 7 Haziran Pazar günü Arabacı’nın Emirgan’da yalnız yaşadığı eve gitti. Komşuları Uğur Arabacı’yı uzun süredir görmediklerini, evden de koku geldiğini söyledi. Bunun üzerine kapıyı açarak içeri giren polis, Arabacı’nın tavana asılı haldeki cesedini buldu. Elleri önden bağlı haldeki cesedin en az 10 günlük olduğu belirlendi.

NOT BULUNDU

Olay Yeri İnceleme ekipleri de evde yaptıkları incelemede Arabacı’ya ait bir şiir defteri ile masanın üzerinde bir not buldu. Arabacı’nın yazdığı öne sürülen notta, “Ben Uğur Arabacı. Yalnızlığa mahkûm edilen kişi. Kaderim de hiçbir zaman gülmüyor. Yüzü hep asık kadersiz ben, daha çocukluğumda başlayan kadersiz olaylardan hiçbir zaman yüzü gülmeyen ben, dört kardeş olan ben, yoksun olan ben, ne kaderdir ki üvey evlatlık verilmiş olan ben, hüzünlü çocukluk, sarhoş bir baba…” ifadeleri yer aldı. Not ve şiir defteri, el yazısı karşılaştırması için Kriminal Polis Laboratuvarı’na gönderildi. Polis, kayıtlara şüpheli ölüm olarak geçen Arabacı’nın intihar etmiş olma ihtimali üzerinde duruyor.

EL YAZISI KARŞILAŞTIRILACAK

Arabacı’nın ölümünden hemen önce sosyal paylaşım sitesi Facebook’taki sayfasında da “Bu dünyaya ana rahminde birçok özellikle geldik. Ellerim kelepçeli yüreğimde o sonsuz korkuyla gideceğiz. Aldanma fani dünyaya, ne istersen öte tarafta” yazdığı görüldü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir