Manşet

Vira Bismillah, istikamet Maltepe Mitingi!

sariyer- akparti1 (2)

Başbakan Ahmet Davutoğlu‘nun günler öncesinden hazırlıkları yapılan Maltepe Mitingi için Sarıyer’de de partililer adeta seferberlik ilan etti. Bugün (pazar) yapılan miting için Sarıyer’den yüzlerce kişi boğazdan teknelerle Maltepe’ye gitti. Yaklaşık 10 tekneyle mitingin yapılacağı ilçeye giden partililer, Sarıyer’in değişik noktalarından kalkan teknelere bindiler. Ellerinde Türk ve AK Parti bayraklarıyla teknelerdeki yerlerini alan partililer, bol bol hatıra fotoğrafı çektirmeyi ihmal etmediler. Ak Partililer, sahilden kendilerine el sallayan vatandaşlara tekneden el sallayarak karşılık vermeyi ihmal etmediler.

SALİH BAYRAKTAR TEKNELERİN ÖNDE POZ VERDİ

salihbayraktar- akparti1

Kendisi de tekne kullanmasıyla bilinen AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Salih Bayraktar, partililerle birlikte denize açılmadan önce teknelerin önünde hatıra pozu vermeyi ihmal etmedi. Organizasyonun sorunsuz geçmesi ve mitingde bir aksilik yaşanmaması için günler öncesinden Sarıyer’de çalışmalar yaptığı öğrenilen Bayraktar’ın, Sarıyer’den mitinge katılımın fazla olmasından dolayı oldukça neşeli olduğu gözlendi.

SARIYER GAZETESİ/ HABER MERKEZİ

sariyer- akparti1 (4)sariyer- akparti1 (6)sariyer- akparti1 (9)sariyer- akparti1 (11)sariyer- akparti1 (18)sariyer- akparti1 (13)sariyer- akparti1 (16)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu