ManşetSpor

Futbol camiasının sevilen ismi Eyüp Odabaşı toprağa verildi!

eyup odabasi1

_ayracSarıyer’in efsane ismi Eyüp Odabaşı, Sarıyer Merkez Camii’nde kılınan öğle namazından sonra Garipçe Aile mezarlığında toprağa verildi. Odabaşı’nın cenazesine aralarında çok sayıda ünlü ismin de bulunduğu yüzlerce kişi katıldı.

_ayrac

HABER MERKEZİ /SARIYER GAZETESİ

Futbol camiasının tanınan ve sevilen ismi Eyüp Odabaşı, son yolculuğuna uğurlandı. Sarıyer Merkez Camii’ndeki cenaze namazına aralarından çok sayıda ünlü simanın da bulunduğu yüzlerce kişi katıldı. Fenerbahçe, Trabzonspor ve Karabükspor’da top koşturan, Sarıyer’de efsaneleşen ve bu kulüpte Genel Kaptanlık yaparken büyük başarılara imza atıp şampiyonluklar yaşayan Eyüp Odabaşı, Sarıyer Merkez Camii’nde kılınan öğle namazından sonra Garipçe Aile mezarlığında toprağa verildi. Odabaşı’nın tabutuna uzun yıllar emek verdiği Sarıyerspor Kulübü’nün bayrağının sarıldığı görüldü.

SPOR, SİYASET, İŞ VE SANAT DÜNYASI YALNIZ BIRAKMADI

Eyüp Odabaşı’nın cenaze törenine, Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, TFF yönetim kurulu üyelerinden Hüsnü Güreli, Ali Düşmez, Galatasaray camiasından Ergun Gürsoy, Ali Gürsoy ve Ali Yavaş, Fenerbahçe’den Cemil Turan, Ogün Altıparmak, Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, kulüp başkanları, döneminin futbolcu arkadaşları, yüzlerce dostları ve seveni katıldı. AK Parti ve CHP’den çok sayıda milletvekilinin de katıldığı cenaze namazına iş ve sanat camiasından çok sayıda ünlü de katıldı.

akparti1

eyup-odabasi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir