ManşetSpor

Mum ışığında antreman! 2000 liralık elektrik faturası Ferahevlerspor’u mum ışığına mahkum etti!

ferahevler1_ayrac

Sarıyer’in gözde kulüplerinden Ferahevlerspor, 2000 liralık elektrik faturasını ödeyemediği için antremanlarını mum ışığında yapıyor.

_ayrac

HABER MERKEZİ/ SARIYER GAZETESİ

İkinci Amatör Lig’de mücadelesine devam eden Ferahevlerspor’un Ferahevler Mahallesi’nde bulunan toprak sahası, iddiaya göre Ramazan ayında bir sirke kiralandı. Sirk, kulübün toprak sahasını kullanırken, hemen yanında bulunan kulüp binasının elektriğini izinsiz olarak kullandı.

Yenişafak‘ta yayınlanan habere göre; mahalle halkının zaman zaman sorun yaşadığı sirk Ramazan sonrası giderken Ferahevlerspor, kaçak kullanılan elektrik nedeniyle gelen 2000 TL’lik faturayla sarsıldı. Hiçbir geliri olmayan kulüp bu faturayı ödeyemediği için elektriksiz kaldı. Elektriksiz kalan Ferahevlerspor’un ilgili kurumlara yaptığı başvurular sonuçsuz kalınca Yeşil-Beyazlılar karanlığa mahkum oldu. Yeni sezona hazırlanan U17 Takımı elektriği olmayan binada mum ışığında toplanıp giyiniyor. Bu arada sirk toprak sahaya da zarar verdi. Sirkin kurulması için toprak zeminin üstüne taş atıldığını belirten kulüp yöneticileri bu duruma da tepkili. Kendi sahasında çalışamayan Ferahevlerspor şimdi başka sahalara gitmek zorunda…

nurhayat-sen-sariyer1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir