ManşetSpor

Sarıyer Spor Kulübü’nden Günay Restoran’da muhteşem gece!

SarıyerdenmuhtesemgeceeeEEE

MERT CİN/ SARIYER GAZETESİ

Sarıyer Spor Kulübü, Şişli’deki Günay Restoran’da dayanışma gecesi düzenlendi. Sarıyer’in önde gelen isimlerinin bir araya geldiği gecede herkesin ortak dileği Sarıyer’in şampiyon olarak üst lige çıkmasıydı. Geceye katılanlara formalar hediye edildi. Gecede sunuculuğu kulübün basın sözcüsü iş adamı Bayramali Koçoğlu yaptı.

Camiadaki birlik ve beraberliğin motivasyonu arttırdığını ifade eden Koçoğlu; “Sarıyer layık olduğu yere mutlaka gelecektir. Geçen sezonlara göre kulüpte çok daha büyük bir dayanışma var. Tek hedefimiz var, o da şampiyonluk” diye konuştu.

Ünlü sanatçı Hakan Altun ve Sarıyer Spor Kulübü As Başkanı Ferhat Göçer’in sahne aldığı baloya katılanlar, muhteşem bir gece yaşadı.

İLÇE PROTOKOLÜ YOĞUN İLGİ GÖSTERDİ

Geceye İstanbul Vali Yardımcısı Nurullah Naci Kalkancı, İstanbul İl Emniyet Müdür Yardımcısı Murat Karakaya, Sarıyer Kaymakamı Gürsoy Osman Bilgin, TFF Yönetim Kurulu üyesi Ali Düşmez, İlçe Spor Müdürü Namık Şişman, Tarım Müdürü Yavuz Acar, CHP Sarıyer İlçe Başkanı Mehmet Deniz, MHP Sarıyer İlçe Başkanı Ünsal Bilgiç, Sarıyer Belediye Başkan Yardımcıları Sevgi Atalay, Gökhan Zeybek, İsmail Erdem ve Belediye Meclis Başkan Vekilli Hüseyin Coşkun, Sarıyer Spor Kulübü Eski Başkanları Erdal Aksoy, İbrahim Balcı, Hayati Kaptanoğlu da katıldı.

sarıyerdenmuhtesemgecee

SAFFET AKKOYUN; “HEDEFİMİZ ŞAMPİYONLUK”

Gecede ilk konuşmayı Sarıyer Spor Kulübü Başkanı Saffet Akkoyun yaparken davete katılan herkese tek tek teşekkür etti. Konuşmasında takımın birlik ve beraberliğine vurgu yapan Saffet Akkoyun şunları söyledi; “Geçen sezon takımımıza play off oynattık. Bu yılki hedefimiz ise şampiyonluk. Belediye Başkanımız Şükrü Genç bir akrabasının vefat etmesinden dolayı bu gece aramızda değil kendisine huzurlarınızda çok çok teşekkür ediyorum ve baş sağlığı diliyorum. Başta teknik direktörümüz Ayhan Akman ve Sporcu kardeşlerimiz daha sonra yönetim kurulu üyeleri arkadaşlarımızla birlikte bu sene Sarıyerimizi layık olduğu yere hep birlikte taşıyacağız inşallah”

Sarıyerdenmuhtesemgeceeee

ZEYBEK; “MÜLKİYET MESELESİ KADAR ÖNEMLİDİR”

Belediye Başkanı Şükrü Genç’in cenazesi olduğu için katılamadığı gecede onun adına konuşmayı Belediye Başkan Yardımcısı Gökhan Zeybek yaptı. Zeybek; “Başkanımız şuanda bir yakınının vefatından dolayı aramızda bulunamıyor. Buradan hem kendisine hem ailesine baş sağlığı diliyorum. Başkanımızın Sarıyer Spor Kulübü ile ilgili bir söz var. Sarıyer’in tepe mahallelerindeki gece kondu sorunu benim için hangi öncelikteyse Sarıyer Spor Kulübü en az onun kadar değerlidir ve önceliklidir. Sarıyer Spor Kulübümüz tesis açısından benzerlerinin önünde olmak zorunda, mali ve UEFA kriterleri açsından Türkiye’de finansal yeterliliğini en önce temin eden Türkiye’nin ilk 10 kulübünün içine girmesi için büyük çaba sarf ediyoruz. Bu konuda Sarıyer Spor Kulübü Başkanı Saffet Akkoyun’un vermiş olduğu mücadeleyi bütün Sarıyerlilerin bilmesi gerekir.”

Sarıyerdenmuhtesemgeceee

KAYMAKAM BİLGİN; “TAKIMIMIZ ÇOK İYİ GİDİYOR”

Gecede bir konuşma yapan Sarıyer Kaymakamı Gürsoy Osman Bilgin ise şunları kaydetti; “Geçtiğimiz yıl kulübümüzün kuruluşunun 75. yılını kutladık. Bu sene daha umutluyuz çok iyi bir takım oluşturduk. Saffet Başkanımız ve yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımızın önderliğinde. Çok iyi bir antrenör getirdiler Ayhan Akman. İlk dört haftayı firesiz bir biçimde geçtik geçtiğimiz hafta bir şanssızlık oldu ve ilk mağlubiyetimizi aldık ama takımımız çok iyi bir şekilde gidiyor. Sene sonunda PTT 1. Ligine 1. olarak mutlaka çıkacağız. Bu inançtayız bunu başarabilecek gücümüz var ve iyi bir takımımız var. Takımımız inşallah ahengini bozmadan aynı şekilde birbirlerine kenetlenerek takım ruhu içerisinde sezon sonuna ulaşacaktır.”

Sarıyerlileri takımlarına sahip çıkmaya davet eden Kaymakam Bilgin; “Saffet başkanımızı ve yönetim kurulu üyelerini yalnız bırakmamamız gerekiyor. Maddi anlamda manevi anlamda mutlaka hepimizin bütün Sarıyer’in Saffet başkanımızın yanında yer alması gerekiyor” diye konuştu.

OsmanbilginKonuşmaSarıyerdenmuhtesemgeceeeZENGA

Bir yorum

  1. Bu anlamlı geceye ablalarımın rahatsızları nedeniyle Bodrum’dan gelip katılamadım.Dilegim Benim evladım olan Sarıyer külübünü yine süper lig de görmektir.Yönetici arkadaşlarıma kolaylıklar, sporcu kardeşlerime de başarılar diliyorum.Gecemize katılan tüm konuklara da en iyi dileklerimle sevgiler ve saygılar sunuyorum.DR.İhsan yalçın emekli mülki amir ,eski Sarıyer Belediye ve külüp başkanı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir