GündemManşet Altı

Karadeniz fırtınasının hedefi Sarıyerli genç yetenekler!

trabzonspor

_ayrac

Trabzonspor genç yeteneklerini Sarıyer’de arıyor. Çocuğunuzun futbolda yetenekli olduğunu düşünüyorsanız Trabzonspor Futbol Okulu ”ücretsiz deneme antrenmanı” kaçırılmayacak bir fırsat. 

_ayrac

Yıllarca futbol öğretilerini uygulamaya çalıştığımız Sarıyer’e yeniden  döndük. Sarıyer’in tek kapalı halı sahası olan Güven Halı Saha tesislerinde futbolcularımıza yaz – kış eğitim veriyoruz. Cumartesi ve Pazar günleri 1’er saat antrenman programı uyguluyoruz. Daha önce ki yıllarda da olduğu gibi yetenekli olan sporcuları başta Trabzonspor kulübü olmak üzere, İstanbul kulüplerine veya Anadolu’nun başarılı kulüplerine yönlendiriyoruz.

trabzonspor-3

Galatasaray – Fenerbahçe – Beşitaş futbol okulları ile maçlar yaparak  futbolcularımızın maç performanslarını arttırmayı hedefliyoruz. Genç bir ekip olmamıza rağmen futbol okulları kapsamında 8. senemizi yaşıyoruz. Edindiğimiz tecrübeler neticesinde Sarıyer bölgesi futbolcu gelişimi için çok iyi iklime sahip. Siz de oğlunuzun futbola ilgili olduğunu düşünüyorsanız “ücretsiz deneme antrenmanı” şansını değerlendirebilirsiniz.

İletişim; 0507 148 50 58

trabzonspor-1trabzonspor-4trabzonspor-5trabzonspor-6

Daha fazla göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler