GündemManşet

Ak Parti İlçe Başkanı Salih Bayraktar, 1 Kasım zaferinin ödül plaketini bizzat Başbakan Davutoğlu’nun elinden aldı!

akparti-sariyere-odul1 (2)

_ayrac

1 Kasım seçimlerinde Sarıyer’de birinci olan AK Parti’nin bu başarısı ödüllendirildi. “Başarılı seçim, en çok oy arttıran ilçe ve seçim sonuçlarını en hızlı giren ilçeler” sıralamasında ilk 5’e giren Sarıyer’in plaketini bizzat Başbakan Davutoğlu verdi. Plaketi Başbakan’ın elinden alan Sarıyer İlçe Başkanı Salih Bayraktar ise bu başarıda emeği geçen herkese teşekkür etti.

_ayrac

MERT CİN/ SARIYER GAZETESİ

AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Salih Bayraktar, Sarıyer’de 1 Kasım seçimlerinde alınan zafer nedeniyle plaketle ödüllendirildi. Sarıyer İlçe Başkanlığı tam 3 ayrı kategoride ödüle layık görüldü. Başbakan Ahmet Davutoğlu ve partinin üst düzey isimlerin katıldığı Haliç Kongre Merkezi’ndeki AK Parti İstanbul Genişletilmiş İl Danışma Meclisi Toplantısı’nda Sarıyer Teşiklatı’na plaket verildi.

AK PARTİ SARIYER’E 3 DALDA ÖDÜL

Danışma Meclisinde, 7 Haziran ve 1 Kasım seçim süreci değerlendirmelerinde, Ak Parti Sarıyer ailesi 3 dalda ödül aldı. Başarılı bir seçim, en çok oy artıran ilçe, seçim sonuçlarını en hızlı giren ilk 5 ilçe olarak ödülü, teşkilat adına İlçe Başkanı Salih Bayraktar aldı. Bizzat Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun elinden plaketi alan Bayraktar, bu süreçte emeği geçen tüm partililerine teşekkür etti.

akparti-sariyere-odul1 (1)  akparti-sariyere-odul1 (3)

Daha fazla göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler