GündemManşet

AK Partili vekiller trafik kazası geçirdi! Sarıyer Reşitpaşalı Milletvekili Avukat Fatma Benli de hastanelik oldu!

fatma benli1 _ayrac İçlerinde Sarıyer Reşitpaşalı AK Parti İstanbul Milletvekili Avukat Fatma Benli‘nin de bulunduğu 4 milletvekili trafik kazası geçirdi, hastaneye kaldırıldı.

_ayrac

HABER MERKEZİ/ SARIYER GAZETESİ

AK Parti’nin Afyonkarahisar’daki istişare toplantısına katılmak için Ankara’dan kente gelen İstanbul milletvekili Tülay Kaynarca ile Fatma Benli, Trabzon milletvekili Ayşe Sula Köseoğlu ve Antalya milletvekili Sena Nur Çelik trafik kazasında yaralandı. Yaralı 4 milletvekili hastaneye kaldırıldı.

Afyonkarahisar’ın İscehisar İlçesi yakınlarında içerisinde AK Parti İstanbul Milletvekilleri Tülay Kaynarca, Fatma Benli, AK Parti Trabzon Milletvekili Ayşe Sula Köseoğlu ve AK Parti Antalya Milletvekili Sena Nur Çelik’in olduğu otomobil kaza yaptı.

YARALI VEKİLLER HASTANEYE KALDIRILDI

Kazada yaralanan milletvekillerinin 112 Acil Servis ambulansları ile Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Ahmet Necdet Sezer Araştırma ve Uygulama Hastanesi kaldırıldıkları belirtildi.

YARALILARIN DURUMLARI İYİ

Kazanın oluş şekli ile AK Parti’den henüz bir açıklama yapılmazken, yaralı Milletvekillerinin sağlık durumlarının iyi olduğu ve ayaktan tedavi edildikten sonra bir süre müşahede altında tutulmaları için hastanede kendileri için hazırlanan özel bir oda da dinlendikleri öğrenildi.

SORUŞTURMA BAŞLATILDI

Kaza haberinin ardından Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik ile birlikte AK Partili Milletvekilleri ve il teşkilatı yöneticileri hastaneye akın ederken, ziyaretin ardından herhangi bir açıklama yapılmadı. Kaza ile ilgili geniş çaplı soruşturma başlatıldığı bildirildi.

SARIYER GAZETESİ OLARAK SARIYERLİ MİLLETVEKİLİ FATMA BENLİ’YE VE DİĞER TÜM YARALILARA GEÇMİŞ OLSUN DİYORUZ.

fatmabenli-1

Daha fazla göster

2 yorumlar

  1. Ben Facebook pek kullanmadığım için haberi görmedim Fatma Benli çok sevdiğim birisi Allah onu korusun l

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler