GündemManşet

Alman damat, Sarıyer’deki villalara tedbir konulmasını istedi!

haberturk1

_ayracAlman ekonomist, aldatma iddiasıyla boşanma davası açtığı eşi Çiğdem Spickermann’ın Almanya ve Sarıyer’de bulunan 2.5 milyon Euro değerindeki 2 evine ve banka hesabına tedbir konulmasını talep etti.

_ayrac

Hayati ARIGAN / GAZETE HABERTÜRK

Alman ekonomist Dieter Spickermann, 2006 yılında oyuncu Çiğdem Spickermann ile evlendi. Didem adını verdikleri bir kızları olan çiftin mutlulukları geçtiğimiz yıl bozuldu. Dieter Spickermann, eşinin kendisini aldattığı iddiasıyla boşanma davası açtı. Dava dilekçesinde ise eşinin S. adındaki biriyle ilişki yaşadığını öğrendiğini, 2014’te sık sık seyahate çıktığını iddia etti. Dieter Spickermann, Bodrum’da 600 bin Euro’ya aldığı 2 villayı da eşinin üzerine yaptığını belirtti.

TARABYA’DAKİ VİLLAYA TEDBİR KONULSUN!

Tarabya’da lüks bir villada yaşadıklarını kaydeden Alman koca, eşinin Bodrum’daki villalardan birini 300 bin Euro’ya kendinden habersiz satıp gece hayatında yediğini, alışveriş yaptığını iddia etti. Ayrıca eşine 2008’de Tarabya’da bir güzellik salonu, 2010’da da bir kuaför ve solaryum merkezi açtığını ifade eden Dieter Spickermann, iki işyeri için toplam 1 milyon TL harcadığını belirtti. Ancak iddiaya göre eşi işyerlerini kapatarak gece hayatına geri döndü. Alman eş, İstanbul Sarıyer’de 500 bin Euro’ya, Almanya Mönchengladbach’ta da 2 milyon Euro’ya aldığını belirttiği evleri de eşinin üzerine devretti.

Eşinin Bodrum’daki villada halen sevgilisi S. ile birlikte yaşadığını iddia eden Dieter Spickermann, mahkemenin Çiğdem Spickermann’ın mal rejiminden herhangi bir alacak hakkının bulunmadığına karar vermesini istedi. Sarıyer ve Almanya’daki evleri kişisel gelirleriyle aldığını belirten Dieter Spickermann gayrimenkullere ve eşine ait banka hesaplarına tedbir konulmasını da talep etti.

Daha fazla göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler