GündemManşet

BALTALİMANI POLİS MORAL EĞİTİM MERKEZİ SATILIYOR!

polis-moral-egitim-merkezi-satiliyor1

_ayracSarıyer Baltalimanı’daki boğaz manzaralı Baltalimanı Polis Moral Eğitim Merkezi başta olmak üzere yurt genelindeki pek çok polis tesislerinin satılması kararlaştırıldı. 8 bin 871 metrekarelik arazide kurulan Baltalimanı Polis Eğitim Merkezi aynı zamanda otel, düğün salonu, cafe gibi alanlarda verdiği kaliteli hizmetle tanınıyordu.

_ayrac

2003 yılında dönemin Maliye Bakanı Kemal Unakıtan, polis evi ve moral eğitim merkezlerini özelleştirme kapsamına aldı, ancak bir adım atılmadı. 2003 yılında dönemin Maliye Bakanı Kemal Unakıtan, polis evi ve moral eğitim merkezlerini özelleştirme kapsamına aldı, ancak bir adım atılmadı. 13 yıl sonra Maliye Bakanlığı konuyu tekrar gündeme getirerek İstanbul’daki Baltalimanı, Beylerbeyi ve Ortaköy polis evleri ile Antalya, İzmir, Ayvalık ve Didim’deki polis moral eğitim merkezlerini satmak için çalışma başlattı.

PARAYI BASAN BALTALİMANI POLİS MORAL EĞİTİM’İ ALACAK!

Çalışma kapsamında İstanbul’daki ilk özelleştirme için Avrupa Yakası Milli Emlak Daire Başkanlığı 16 Mart 2016’da İstanbul 3 Numaraları Tabiat Varlıklarını Koruma Bölge Komisyonu’na izin başvurusu yaptı. Başvuruyu değerlendiren komisyon, Sarıyer’de 8 bin 871 metrekarelik Hazine’ye ait arazi üzerinde bulunan Sarıyer Polis Moral Eğitim Tesisleri, Baltalimanı Polis Evi binalarının satışı konusunu 18 Ağustos günü yapacağı toplantıda ele alacak.Konaklama, düğün organizasyonu, restoran ve kafe hizmeti veren Baltalimanı tesisleri, Sakıp Sabancı Caddesi üzerinde denize sıfır konumda. Üzerindeki binalarla birlikte satılacak olan İstanbul’daki Baltalimanı Polis Evi, 8 bin 871 metrekarelik arazi üzerine kurulu.

OTEL VE DÜĞÜN SALONU OLARAK DA KULLANILIYOR

İstanbul’un en tanınan ve boğaz manzarasıyla ünlü Baltalimanı Polis Moral Eğitim Merkezi pek çok farklı alanda hizmet veriyor. Bunlardan bazıları şöyle; Baltalimanı Polis Evi Hizmetleri, Otel Hizmetleri, Düğün ve Nikah Salonu, Otopark, Restoran, Moral Kafe, Kuaför, Kurutemizleme…

baltalimani-polis-evi-erguvan-dugun-salonu baltalimani-polis-evi-guverte-dugun-salonu Baltalimanı-Polis-Evi-Restoran baltalimani-polis-evi-safir-dugun-salonu baltalimani-polis-moral-eğitim-merkezi1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir