GündemManşet

Başkan Yardımcısı İsmail Erdem yerel basınla buluştu!

ismail-erdem2 (2)

MERT CİN/ SARIYER GAZETESİ

Sarıyerli yerel gazeteciler, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü Kireçburnu Mer Balık’ta kutladı. Sarıyer Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Erdem, Basın Danışmanı Cengiz Kahraman ile Halkla İlişkiler Müdürü Hatice Yazlık’ın da katıldığı gecede, yerel basının sorunları konuşuldu.

İSMAİL ERDEM; “YEREL BASINIMIZ BİZİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ”

Yemekte bir konuşma yapan Sarıyer Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Erdem, programa katılan herkese teşekkür etti, yerel basına verdikleri önemi dile getirdi. Erdem şöyle konuştu; Ülkemizde bu ortamda Gazeteciler Gününü kutlamak ne kadar anlamlı onu sizin takdirinize bırakıyorum. Türkiye’de gazeteciliğin ne kadar zor olduğunu söylememize gerek yok. Hangi şartlarda bu işi yaptığınızı gayet iyi biliyoruz. Hükümetin gazetecilere bakış açısını net bir şekilde görüyoruz. Bu kadar eksiklik ve baskının altında yaptığınız işlerden dolayı sizin yanınızda olduğumuzu bilmenizi istiyoruz”

ismail-erdem2 (1)

BİZİ YAPICI OLARAK HER ZAMAN ELEŞTİREBİLİRSİNİZ!

Sarıyer Belediyesi olarak yerel ve ulusal basınla olan ilişkilere her zaman önem verdiklerini ifade eden Erdem,”Biz her zaman basınımızın yanında olmaya devam edeceğiz. İnsanlara ulaşmamız ve vatandaşların bizden beklentilerini, istek, öneri ve şikayetlerini öğrenebilmemiz için basın çok önemli. Benim ricam, basın olarak yanlış yaptıklarımızı eleştirmeniz, doğru yaptıklarımızı da yazmanızdır. Bizi eleştirmeniz bize yol gösterir ve yapıcı olarak bize katkı sağlar” diye konuştu.

Programa katılan basın mensupları Sarıyer’deki çalışmaları hakkında bilgiler verdi, öneri ve beklentilerini dile getirdi.

Daha fazla göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler