GündemManşet

CHP AYAZAĞA SEÇİM KOORDİNASYON MERKEZİ AÇILDI

img_0564

HABER MERKEZİ/ SARIYER GAZETESİ

CHP Sarıyer Ayazağa Seçim Koordinasyon Merkezi, milletvekilinden belediye başkanına; gençlik kollarından mahalle sakinlerine kadar çok sayıda partilinin katılımıyla coşkulu ve yoğun bir katılımla açıldı. CHP Sarıyer İlçe Başkanlığı dün çok heyecanlı bir gün yaşadı. Sarıyer’in en kalabalık yerlerinden biri olan Ayazağa Mahallesi’nde seçim koordinasyon merkezi açıldı. Açılışa CHP Genel Başkan Yardımcısı Yasemin Önay Cakurtaran,  PM üyesi ve Bölge Milletvekili Sezgin Tanrıkulu, CHP İl Başkanı Cemal Canpolat, Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, Milletvekili Gülay Yedekçi, il başkanı vekili, İBB grup başkan vekili, il başkan yardımcıları, Eyüp ve Beyoğlu ilçe başkanları, Giresun il başkanı, Giresun merkez ilçe başkanı, Sarıyer ilçe yöneticileri, kadın ve gençlik kolu başkan ve yöneticileri, meclis üyeleri, Ayazağa muhtarı, Ayazağa da ki dernek başkan ve yöneticileri, CHP Sarıyer ilçe örgütü ve çok yoğun bir Ayazağa mahalle sakini katıldı.

img_0568

“YAN GELİP YATMAYACAĞIZ”

Açılışta konuşan CHP Sarıyer İlçe Başkanı Mehmet Deniz; “Sarıyer’de seçim kazanma derdimiz yok. Ancak yan gelip yatmayacağız. Sarıyer’de her 1 vatandaştan alınan artı 1 oy artışı İstanbul Büyükşehir Belediyesini kazanmamıza katkı sunacak. Bu çürüyen AKP duvarı İstanbul’dan yıkılacak İstanbul’u kaybettiklerinde kaynaklar kesilecek FETO ya belediye yöneticilerinin başkanlarının kaynak aktarımı olamayacak, FETO yu destekleyenlerin akrabaları İstanbul’u yönetemeyecek ve İstanbul’u kaybettiklerinde çürüyen AKP iktidarı yıkılacak” dedi.

chp-ayazaga-3

CAN GÜVENLİĞİ KALMADI

Deniz, gençlerin işsiz olduğunu, eğitim sıkıntısının had safhada olduğunu, şiddet olaylarının arttığı için can güvenliğinin kalmadığını ve kentsel dönüşüm sorunlarının çözülemediğini de dile getirdi.

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç ise konuşmasında CHP’nin başarısının temelinde mahalle ve alan çalışmalarının olduğunu söyledi. Genç, Cumhuriyet Halk Partisi’nin iktidarı sadece partililer için değil halkın da ihtiyacı olduğunu söyleyerek konuşmasını bitirdi.

chp-ayazaga-4

SARIYER’DE İKTİDAR IŞIĞI

CHP İstabul İl Başkanı Cemal Canpolat da konuşmasında CHP Sarıyer İlçe Başkanı’nı ve örgütünü tebrik etti. İstanbul’da belediyesi olmayan İlçelerde seçim startı verildiğini söyleyip, belediyesi CHP’li olan ve seçim startı veren ilk ilçenin CHP Sarıyer olduğunu vurgulayan Canpolat, İstanbul’da şuan belediyesi CHP’li olmayan 6 ilçede yapılan kamuoyu araştırmasında 1. partinin CHP olduğunu söyledi.

chp-ayazaga-6

CHP’li Yasemin Cankurtaran ise konuşmasını “İstanbul’u alırsak Türkiye’yi alırız. Genel Başkanımızı, Başbakan yapacağız. Sarıyer’de iktidar ışığının yanıyor ve dalga dalga yayılacak. Devrimcilerin ve solcuların nasıl insanlar olduğunu AKP’ye göstereceğiz” diyerek bitirdi.

CHP İstanbul Milletvekili Sezgin Tanrıkulu, CHP İstanbul Milletvekili Gülay Yedekçi ve CHP Giresun İl Başkanı Necati Tığlı da birer selamlama konuşması yaptı.

chp-ayazaga-7

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir