GündemManşet

DENEYİMLİ GAZETECİ ELVAN EZBER SARIYER GAZETESİ’NE TRANSFER OLDU

elvan-ezber-sariyer-olay-gazetesi-nde

GAZETECİ ELVAN EZBER SARIYER’DE

17 yıllık deneyimli gazeteci Elvan Ezber Sarıyer Gazetesi ailesine transfer oldu. Ezber, aylık yayınlanan Sarıyer Gazetesi ile haftalık yayınlanan SARIYER OLAY’da Yayın Koordinatörü olarak görev yapacak.

Medya dünyasının tecrübeli isimlerinden Elvan Ezber, İmtiyaz Sahibi ve Genel Yayın Yönetmenliğini Gazeteci Bekir Batu’nun yaptığı Sarıyer Gazetesi ailesine katıldı. Ezber’in yeni görevi Yayın Koordinatörlüğü. Ezber, aynı zamanda iki gazetede de köşe yazacak.

17 YILLIK GAZETECİLİK DENEYİMİ

Gümüşhane doğumlu olan Elvan Ezber, Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu. Mesleğe 1999 yılında Milliyet Gazetesi’nde polis muhabiri olarak başladı. Gündem, siyaset ve yaşam alanında bir çok başarılı habere imza attı. 2009 yılında Milliyet’ten ayrılan Ezber, DHA‘ya (Doğan Haber Ajansı) geçti. Burada da muhabirlik ve editörlük yapan  2015 yılında Haberiyakala.com‘a Haber Müdürü olarak geçiş yaptı. Bu süreçte Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce‘nin basın çalışmalarını da takip etti. Bir yıl süren müdürlük görevinin ardından Ezber,  son olarak Kayyum atanan Cihan Haber Ajansı’nda çalıştı.

Gazeteci Elvan Ezber’e yeni görevinde başarılar dileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir