GündemManşet

EKRANLARIN TANINAN YÜZLERİ SARIYER’DE

fatih-portakal

SARIYER GAZETESİ/ HABER MERKEZİ

Ekranların haber yüzleri Fox TV’den Fatih Portakal, Haber Türk’ten Balçiçek İlter, NTV’den Buket Aydın, Moderatör Duygu Canbaş ve Özge Uzun, Sarıyer Belediyesi tarafından düzenlenen Demokrasi Ve Özgürlük Paneli’nde gündemi konuşacaklar.

balcicek-pamir

TARTIŞANLAR TARTIŞIYOR

Sarıyer Belediyesi yarın akşam çok önemli bir etkinliğe imza atıyor. Belediye, “Tartışanlar tartışıyor” sloganıyla Yaşar Kemal Kültür Merkezi’nde panel düzenliyor. Panelde “Darbe Girişimi ve Kriz anlarında Özgür Medyanın Aktif Rolü, Enine Boyuna DEMOKRASİ, Yaşanan tüm bu gelişmelerden sonra Türk Siyasi hayatı nasıl şekillenir, Diğer yandan PKK terör örgütüyle mücadele nasıl sağlanacak, Medya-Siyaset İlişkisi Nerede Başlamalı; Nerede Bitmeli” gibi konu başlıkları tartışılacak.

Sarıyer Belediyesi’nin ev sahipliğinde düzenlenecek ve medyanın önemli isimlerinin bir araya geleceği panele katılımın yoğun olması bekleniyor.

ETKİNLİK PROGRAMI

TARİH: 12 Kasım 2016 Cumartesi, SAAT: 19.00, YER: Yaşar Kemal Kültür Merkezi, Darüşşafaka Mah. Akgün Cad. No:1, Darüşşafaka Metro İstasyonu Üzeri / Sarıyer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir