GündemManşet

“Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz” dizi setinde ”bank” gerginliği!

IMG_7790

_ayrac

İlgili Makaleler

Ünlü oyuncular Deniz Çakır ve Oktay Kaynarca‘nın baş rollerini paylaştığı “Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz” dizisinin Büyükdere’de yapılan çekimleri sırasında gerginlik yaşandı.

***

Çekimler sırasında sahilde bulunan oturma banklarının sökülmesine kızan Büyükdere Muhtarı Ali Yazıcı ile bir grup vatandaş, setteki görevlilerle tartıştı. Olay yerine polis ve zabıta ekipleri çağrıldı, gerginlik sökülen bankların yerlerine monte edilmesiyle son buldu…

_ayrac

ÖZEL HABER/ SARIYER GAZETESİ

ATV’de yayınlanan “Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz” dizisinin Sarıyer Büyükdere sahilinde yapılan çekimleri sırasında “bank” krizi yaşandı. Ünlü oyuncular Deniz Çakır ve Oktay Kaynarca’nın başrollerini oynadığı dizinin deniz kenarında çekilen sahnesi sırasında sahildeki 2 adet oturma bankının sökülmesi krize neden oldu.

SETE ZABITA VE POLİS ÇAĞRILDI

Büyükdere Muhtarı Ali Yazıcı ve bir grup vatandaş, film ekibinin çekimler sırasında sahildeki 2 bankı sökmesine tepki gösterdi. Setteki görevlilerle tartışan Muhtar Yazıcı ve mahalle sakinleri yerinden sökülen bankların bir an önce eski yerine monte edilmesini istedi. Buna karşı çıkan ve Büyükşehir’den izin aldıklarını söyleyen set çalışanları ise söz konusu bankların dizi çekimlerinin bitmesinden sonra yine eski yerlerine monte edileceğini belirtti. Ancak taraflar arasındaki gerginlik büyüyünce olay yerine Zabıta ve polis ekipleri çağrıldı. Yaklaşık 30 dakika süren gerginlik dizi ekibinin söktüğü 2 adet oturma bandını sahile yeniden monte etmesinden sonra sona erdi. Yaşanan gerginlik sırasında ünlü oyuncu Deniz Çakır’ın tartışmaya karışmadığı ve olayı sadece uzaktan izlediği görüldü.

deniz cakır

YAZICI; “O BANKLARI ÇOK ZOR GETİRTTİK” 

Yaşanan olaydan sonra Sarıyer Gazetesi’ne açıklamalar yapan Büyükdere Muhtarı Ali Yazıcı; “Büyükdere’de sahilindeki o bankları koydurabilmek için Merkez Muhtarı Sinan Yüksel kardeşimle birlikte Büyükşehir Belediyesi’nin kapılarını çok aşındırdık. Sahile oturma bankı koydurmak için çok uğraştık. Şimdi her önüne gelenin bu bankları sökmesi doğru değil. Film ekibi çekimlerden sonra tekrar yerine monte edeceğiz diyor ama yine de yapılan işlem doğru değil. Banklar bizim tepkimizden sonra yerine hemen monte edildi ancak iyi monte edilmediği için şuan sallanır vaziyetteler” diye konuştu.

sariyergazetesi.com/ özel haber

***

eskiya-dunyaya-hukumdar-olmaz-1eskiya-dunyaya-hukumdar-olmaz-2eskiya-dunyaya-hukumdar-olmaz

aliyazici1

sariyer-sahiline-oturma-bak1-1-743x400

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
>