GündemManşet

FATİH PORTAKAL: “SARIYER OLAY; ÇOK KALİTELİ BİR GAZETE, ÇOK BEĞENDİM” ŞÜKRÜ GENÇ: “SARIYER’E YAKIŞAN BİR GAZETE”

 fatih-portakal1-3

ELVAN EZBER/ SARIYER GAZETESİ

Ses getiren bomba haberleri ve kalitesiyle kısa sürede herkesin beğenisi kazanan SARIYER OLAY, FOX TV Ana Haber sunucusu Fatih Portakal ile Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’ten tam not aldı. Gazetemizin yeni sayısını büyük bir merakla inceleyen ikili, SARIYER OLAY’ın kalitesine hayran kaldı. Ünlü Gazeteci Fatih Portakal, “Çok renkli ve kaliteli bir gazete olmuş. Harika bir gazete” derken, Belediye Başkanı Şükrü Genç de ‘Gazeteci Bekir Batu ve tüm ekibini tebrik ediyorum” diye konuştu.

FATİH PORTAKAL; “SARIYER OLAY ÇOK KALİTELİ HARİKA BİR GAZETE”

fatih-portakal1-2

Tüm ekibi profesyonel gazetecilerden oluşan SARIYER OLAY, habercilikteki kalitesiyle herkesin ilgi odağı olmaya devam ediyor. Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç ve FOX TV Ana Haber spikeri Fatih Portakal yeni çıkan 9. sayımızı inceledi. SARIYER OLAY‘ın yeni sayısı Başkan Genç ve Portakal’dan tam not aldı. Gazetemizi büyük bir dikkatle inceleyen Gazeteci Portakal, “Çok renkli, dolu dolu ve kaliteli bir gazete” diye konuştu. Yılların deneyimli gazetecisi Fatih Portakal, gazetemizin tüm sayfalarına baktıktan sonra “Çok renkli, dolu dolu ve kaliteli bir gazete. Harika olmuş” dedi. Portakal, tamamını okuyacağını söyleyerek gazeteyi yanında götürdü.

ŞÜKRÜ GENÇ; “SARIYER OLAY’A BAŞARILAR DİLERİM”

sukru-genc-sariyerolay

Gazeteci Fatih Portakal ile birlikte gazetemizin son sayısını inceleyen Belediye Başkanı Şükrü Genç, “SARIYER OLAY’ın yeni sayısı yine çok başarılı. Tüm SARIYER OLAY ekibini ve Gazeteci Bekir Batu’yu tebrik ediyorum” diye konuştu. Başkan Genç, Gazeteci Portakal’a SARIYER OLAY’ın çok beğenilen ve ilçede ses getiren kaliteli bir gazete olduğunu söyledi.

300 GAZETEDE 2 DAKİKADA KAPIŞILDI

SARIYER OLAY, Sarıyer Belediyesi’nin düzenlediği ve ünlü gazetecilerin katıldığı “Demokrasi ve Özgürlük” panelinin gözdesi oldu. Vatandaşlar, gazetemizin yeni sayısını okumak için adeta birbirleriyle yarıştı. Dağıtım ekiplerimiz salonda 300 adet gazeteyi kısa sürede vatandaşlara ulaştırdı. Katılımcılar, panel öncesi koltuklarına oturup SARIYER OLAY’ın haberlerini doyasıya okudu. Okurlar, “Gazeteniz baştan aşağı çok güzel. Yeni sayıyı sabırsızlıkla bekliyoruz” dedi.

 

NOT: Haftalık olarak yayınlanan SARIYER OLAY, aylık olarak yayınlanan SARIYER GAZETESİ’nin kardeş yayın organıdır. SARIYER OLAY ve SARIYER GAZETESİ tamamen profesyonel gazetecilerden oluşan bir ekip tarafından çıkarılmaktadır.

Related Articles

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir