GündemManşet

GÖLGE ADAM YAZDI, SARIYER ÇOK FENA KARIŞTI!

sarıgulden-bagis-alan-sariyerli1-1

HABER MERKEZİ/ SARIYER GAZETESİ

***

Sarıyer, “Gölge Adam” rumuzlu yazarımızın gündeme taşıdığı olayları konuşuyor. AK Parti’deki 200 bin liralık acemi avantacıları deşifre eden Gölge Adam son yazısında bu kez de CHP camiasını sarstı. Gölge Adam yazısında “Yıllar yıllar önce Sarıyerli bir siyasetçi belediye başkan adaylığı döneminde Sarıgül’den yalvar yakar tam 950 bin dolar bağış aldı, ancak bu paranın 50 bin doları parayı taşıyan şoför tarafından cebe atıldı. Geri kalan 900 bin dolar Sarıyerli siyasetçiye teslim edildi. Ancak ne var ki şuan aynı siyasetçi Sarıgülcülerin hiç sevmediği isimler listesinin en başında yer alıyor” ifadelerine yer verdi.

Şimdi herkes Gölge Adam’ın bu yazısını ve yazıda geçen Sarıyerli siyasetçiyi merak ediyor… Şu ana kadar nedense ne Sarıgül cephesinden ne de Sarıyerli uyanık siyasetçiden ses soluk çıkmadı… Oysa herkes bu olayı okuyor, konuşuyor ve yakından takip ediyor…

Sarıyer Gazetesi olarak soruyoruz; “SARIYER’DE HANGİ SİYASETÇİ SARIGÜL’DEN RİCA MİNNET 950 BİN DOLAR (ŞOFÖRÜN 50 BİN DOLARLIK GÖZ HAKKI HARİÇ 900 BİN DOLAR) BAĞIŞ ALDI? SEÇİM YARDIMI DİYE GÖNDERİLEN PARAYI CEBE İNDİREN, YERE BAKAN YÜREK YAKAN BU SİYASETÇİ KİM? 

***

mustafa-sarigul11

Daha fazla göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler