GündemManşet

Hazine’den Ayazağa’da 8.5 milyona satılık arazi

ayazaga-satilik-arsa22

_ayrac

İlgili Makaleler

Maliye Bakanlığı bünyesindeki Milli Emlak Genel Müdürlüğü, Ayazağa sınırları içinde kalan 2 bin 701 metrekarelik arazideki hissesini satışa çıkardı. 22 Şubat’ta ihaleye çıkacak arazinin tahmini değeri 8.5 milyon olarak belirlendi.

_ayrac

BEKİR BATU/ ÖZEL HABER

Sarıyer’in Ayazağa Mahallesi’nde 22 Şubat Pazartesi günü çok değerli bir arazi sessiz sedasız ihaleye çıkarılıyor. Maliye Bakanlığı bünyesindeki Milli Emlak Genel Müdürlüğü tarafından ihaleye çıkartılan arazi toplam 2 bin 701 metre ancak bu arazinin sadece 1411 metrekaresi satılacak. 10636 ada 5 parseldeki arazide kendisine ait hissesini satmak isteyen Milli Emlak, araziye 8 milyon 470 bin lira tahmini değer biçti.

EN YÜKSEK FİYATI VERENİN OLACAK!

İmar’da “eğitim alanı” olarak görülen arsa, Kemerburgaz Caddesi üzerindeki Vadiİstanbul arsası ile İETT Ayazağa Otobüs Garajı’na yakın bir bölgede ve Fetih Plastik Sanayi’nin hemen yanında yer alıyor. 1 milyon 694 bin lira geçici teminatın istendiği arsa 22 Şubat’ta saat 14.30’da ihale edilecek. Söz konusu satış Milli Emlak Genel Müdürlüğü’nün envanter kayıtlarında büyük taşınmaz satışı olarak gösteriliyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
>