GündemManşet

İŞADAMI MEHMET DALMAZ’DAN EŞİNE MİLYON DOLARLIK HEDİYE

mehmet-dalmaz-evlilik-hediyesi-1

SARIYER GAZETESİ/ HABER MERKEZİ

Dalmaz Center’ın sahibi işadamı Mehmet Dalmaz kendisinden 30 yaş küçük eşi Zühre Dalmaz‘a evliliklerinin 5. yıldönümünde 6 milyon TL’lik ev hediye etti. İşadamı Dalmaz, “Maslak 1453’ten daire satın aldım. 2 milyon dolar ödedim ama onun için değer” dedi. Eşi Zühre Dalmaz da hediyeye karşılık eşine eliyle pasta yedirdi.

mehmet-dalmaz-evlilik-hediyesi-2

“BU MEBLAĞ EŞİM İÇİN DEĞER”

İşadamı Mehmet Dalmaz (72) ve eşi Zühre Dalmaz (42) , evliliklerinin 5’inci yıldönümünü sanatçı dostlarının katıldığı özel bir davetle kutladı. Etiler’deki Dalmaz Center’da gerçekleşen kutlamaya Sevim Emre-Orhan Gencebay, Selçuk Ural, Ahmet Selçuk İlkan, Ali Rıza Binboğa, Seyyal Taner, Coşkun Sabah ve Nil Burak da katıldı.

mehmet-dalmaz-evlilik-hediyesi-2

İşadamı, genç eşi için ‘Maslak 1453‘ projesinden daire satın aldı. Sürprizini davetlilerin alkışları eşliğinde eşinin gözlerinin içine bakarak açıklayan Dalmaz, “Maslak 1453’ten daire astın aldım. Daire için 2 milyon dolar ödedim. Ama bu meblağ eşim için değer” dedi.

Eşinin jesti karşısında mutluluktan havalara uçan 42 yaşındaki Zühre Dalmaz, yıldönümü pastasını da Mehmet Dalmaz’a kendi elleriyle yedirdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir