GündemManşet

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin hiçbir güvenlik önlemi almadan cadde ortasında ağaç budaması vatandaşları kızdırdı!

agac-kesimi-sariyer-merkez-ibb-

_ayrac

İlgili Makaleler

Sarıyer Merkez’deki Şehit Mithat Yılmaz Caddesi’nde İstanbul Büyükşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerinin yaptığı ağaç budama işlemi sırasında gerekli güvenlik önlemlerinin alınmaması vatandaşların tepkisini çekti. 

_ayrac

TAŞKIN YÜKSEL ŞAHİN/ MERT CİN/ SARIYER GAZETESİ

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri,  Şehit Mithat Yılmaz Caddesi üzerindeki ağaçların budama işlemini gerçekleştirdi. Ağaç kesimi sırasında yola duba koyan Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerinin kaldırım kısmına ise hiçbir uyarıcı işaret koymaması vatandaşların tepkisine neden oldu. Ağaç kesimi sırasında caddeden geçen vatandaşlar zaman zaman üzerilerine ağaç ve dal düşme tehlikesi geçirdi. Cadde üzerindeki bazı esnaflar ise ekipleri daha dikkatli budama yapmaları konusunda zaman zaman uyarmak durumunda kaldı. Öte yandan bazı vatandaşlar, kesilen ağaçların odunlarını ve dal parçalarını yakacak olarak kullanmak amacıyla evlerine götürdü.

agac-kesimi-sariyer-merkez-ibb-1  agac-kesimi-sariyer-merkez-ibb-4

agac-kesimi-sariyer-merkez-ibb-5

agac-kesimi-sariyer-merkez-ibb-2

İlgili Makaleler

  • yahu bunlar kadar tabiat düşmanı ağaç orman düşmanı belediye görmedim ağaç budama değil katliam yapıyorlar bütün dalları kesiyorlar yazın çiçek verecek dal kalmadı bu ne zihniyettir bu ne aymazlıktır bizim sarıyer belediyeside ağzını açmış seyrediyor manı olsanıza kardeşim sizin aklınız yokmu nereye bakıyorsunuz

  • Başa dön tuşu
    >