GündemManşet

KAYMAKAM GÜRSOY OSMAN BİLGİN’DEN BAYRAM MESAJI

gursoy-osman-bilgin-5

Sevgili Sarıyerliler;

Toplumsal birlikteliğimizi sağlayan, güzelliklerin ve iyiliklerin yoğun olarak yaşandığı, hepimizi aynı düşünce ve değerler etrafında toplayan, yaşanan bütün kırgınlıkların, kavgaların unutulmasına vesile olan ve kardeşlik, hoşgörü, dostluk, birlik ve beraberlik duygularının canlanmasını sağlayan bir Kurban Bayramını daha hep birlikte karşılamanın mutluluğu ve heyecanı içindeyiz.

Kurban Bayramı; cömertliğin, rahmetin ve bereketin bol olduğu, dargınlık ve kırgınlıkların unutulup milletin birbirine her zamankinden daha fazla kenetlendiği ve gönül birliği oluşturduğu dinî bayramlarımızdandır. Bayram herkesin birbirini sevgi ve samimiyetle kucaklaması için; iyiliklere, güzelliklere, hayırlara yaklaşmak için bir fırsat görülmeli ve iyi değerlendirilmelidir.

Bu konuda bizlerde elimizde olan imkanları vatandaşlarımızla paylaşmak, toplumumuzun yardım ve desteğe muhtaç kesimine ilgi ve şefkat göstermek konusunda üzerimize düşen görevi layıkıyla yerine getirme çabasındayız. Tüm bu duygu ve düşünceler ışığında Kurban Bayramının ülkemize, toplumumuza ve tüm insanlığa barış, huzur, mutluluk getirmesini diliyor ve birlik ve beraberlik duyguları içerisinde nice güzel ve huzurlu bayramlara ulaşmayı temenni ediyorum.

Gürsoy Osman BİLGİN
 Sarıyer Kaymakamı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu