GündemManşet

Kilyos’ta motosikletten ürken at 2 kişiyi ezdi, hastanelik etti!

kilyos-at

ÖZEL HABER/ SARIYER GAZETESİ

Sarıyer’in uç mahallelerinden Kilyos’ta bugün ilginç bir olay yaşandı. Kilyos sahilinde at binen bir kadın, yanından geçen motosiklet ve atv’nin sesinden ürken atından kendini yere atarak kurtuldu. Ancak ürken atın panikle ezdiği iki kişi ise çeşitli yerlerinden yaralandı. Atın altına aldığı bir kişi bacağından yaralanırken, diğer kişi ise başından yaralandı ve dişleri kırıldı.

YARALILAR HASTANEYE KALDIRILDI

Çevredeki vatandaşlar yaralı vatandaşların yardımına koşarken, olay yerine ambulans çağrıldı. Beyin kanaması geçirmiş olabileceği şüphesiyle yaralı vatandaşlar hastaneye kaldırıldı. Büyük paniğin yaşandığı Kilyos sahilindeki vatandaşlar; “Burada at binmek çok tehlikeli. Burada aileler ve çocuklar var. O atlardan birisi belki çocukları da ezebilirdi, ölümüne neden olabilirdi. Yetkililer bu rezalete dur demeli” diye konuştu.

Bir yorum

  1. O hızla motorsiklete ve atv’ye binenler tehlikeli değil de – onlar yüzünden ürken at mı tehlikeli???? Asıl çocukların hatta bizlerin her an özellikle haftasonları deli gibi hız yapan araba / motorsikletlerin, haftanın her günü sorumsuzca mahalle içinde bile kimsenin gözünün yaşına bakmadan giden kamyonların altında kalma riski çok daha yüksek!!!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir