GündemManşet

Koçoğlu ve Keskin ailelerinin mutlu günü

sariyer-dugun-agustos-2016-kocoglu-keskin-ailesi- (2)

_ayrac

Sarıyer’in saygın ve sevilen iş adamlarından aynı zamanda Sarıyer Spor Kulübü Basın Sözcüsü Bayram Ali Koçoğlu’nun oğlu Erhan Koçoğlu, Burcu Keskin ile dünya evine girdi.

_ayrac

MERT CİN/ ÖZEL HABER

Life Park’ta gerçekleşen düğün törenine Sarıyer’in önde gelen isimleri katıldı. Sarıyer Kaymakamı Gürsoy Osman Bilgin, Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç ve MEF Üniversitesi Rektörü Muhammet Şahin gibi önemli isimlerin yer aldığı düğün töreninde sunuculuğu Komedyen Oflu Ali yaptı.

sariyer-dugun-agustos-2016-kocoglu-keskin-ailesi- (1)

Verilen kokteylin ardından geçilen nikah töreninde genç çiftin hayli heyecanlı oldukları görüldü. Çift, Belediye Başkanı Şükrü Genç’ten gelen şarkı isteğini kırmadı ve Kazım Koyuncu’ya ait olan ”Ben seni sevdiğimi” adlı parçayı söylediler. Ardından geçilen nikah merasiminde konuşan Belediye Başkanı Şükrü Genç, genç çifte mutluluklar dilerken ülkesine ve cumhuriyetine bağlı çocuklar yetiştirmeleri temennisinde bulundu.’

sariyer-dugun-agustos-2016-kocoglu-keskin-ailesi- (5)

İmzalar atıldıktan sonra evlilik cüzdanını vermek üzere sahneye gelen Kaymakam Gürsoy Osman Bilgin, ülkemizin zor bir süreçten geçtiğini dile getirirken demokrasiye bağlı evlatlar yetiştirmeleri temennisinde bulundu. Konuşmasının ardından evlilik cüzdanını gelin Burcu Koçoğlu‘na veren Kaymakam Bilgin genç çifte mutluluklar diledi.

SARIYER GAZETESİ olarak Erhan Koçoğlu ve Burcu Keskin çiftine bir ömür boyu mutluluklar dileriz.

sariyer-dugun-agustos-2016-kocoglu-keskin-ailesi- (3)

sariyer-dugun-agustos-2016-kocoglu-keskin-ailesi- (4)

sariyer-dugun-agustos-2016-kocoglu-keskin-ailesi- (6)

sariyer-dugun-agustos-2016-kocoglu-keskin-ailesi- (7)

sariyer-dugun-agustos-2016-kocoglu-keskin-ailesi- (8)

Related Articles

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir