GündemManşet

KORUPARK’TA BÜYÜK BULUŞMA!

korupark-sasider1-1HABER MERKEZİ/ SARIYER GAZETESİ

15 Temmuz darbe girişimi sonrasında Sarıyer ilçe protokolü geniş kapsamlı olarak ilk kez bir araya geldi. Sarıyer Sivaslılar Derneği (SASİDER) Başkanı Ali Genç’in sahibi olduğu Korupark İstanbul’daki dev buluşmaya, Sarıyer’in önde gelen tüm isimleri katıldı. Sarıyer Muhtarlar Derneği’nin organizasyonu ile gerçekleşen kahvaltılı toplantıya Sarıyer Kaymakamı Gürsoy Osman Bilgin, Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, Sarıyer Emniyet Müdürü Ercan Çamırcı, İl Emniyet Müdür Yardımcısı Murat Karakaya, AK Parti ve CHP İlçe Başkanları ile çok sayıda mahalle muhtarı katıldı. Sarıyer Spor Kulübü oyuncularının da katıldığı toplantıda birlik ve beraberlik konuşmaları yapıldı. Sarıyer Muhtarlar Derneği Başkanı Hüseyin Sarıuçak’a sürpriz doğum günü pastasının da kesildiği toplantı, oldukça samimi bir ortamda gerçekleşti.

15 TEMMUZ BU MİLLETİN GÖRDÜĞÜ EN HAİN GİRİŞİMDİR

Kahvaltıda konuşan Sarıyer Kaymakamı Gürsoy Osman Bilgin, Sarıyer ile ilgili düşüncelerini ve ilçeye ilk geldiğinde yaşadığı hisleri de anlattı. “Bizler milletin hizmetkarıyız” diyen Kaymakam Bilgin, 15 Temmuz darbe girişimiyle ilgili de “15 Temmuz bu milletin gördüğü en alçak ve hain darbe girişimidir.242 insanımız bu alçak saldırıda yaşamını yitirdi, Sarıyer’de de Fatih Satır isimli şehidimiz var. OHAL, devletin kendini düzenlemesi için alınan bir karardır” diye konuştu.

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç de konuşmasında birlik ve beraberlik vurgusu yaptı, Sarıyer için çalışmaya devam edeceklerinin mesajını verdi.

korupark-sasider1-2 korupark-sasider1-3

İlgili İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı