GündemManşet

Sarıyer Belediyesi’nin Sarıdağ operasyonu devam ediyor!

saridag1_ayracSarıyer Merkez’e bağlı Sarıdağ bölgesindeki yol düzenlemesi ve duvar çalışması aralıksız devam ediyor. Belediye Başkanı Şükrü Genç‘in talimatıyla çalışma yürüten ekipler, önümüzdeki günlerde tüm çalışmalarını tamamlayacak…

_ayrac

Sürücülerin manevra yapmakta zorlandığı, kaza ihtimaline açık ve dik yokuşlardan oluşan Sarıdağ yolu, Sarıyer Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nün uzman ekipleri tarafından 3 metreden 7 metre eninde genişletildi. Yaklaşık 400 metre uzunluğundaki yolun kenarına 200-300 metrekare güvenlik duvarı inşa edildi.

Kaldırım ve merdiven müjdesi

Mevcut yolun genişletilmesi ile başlayan süreç, duvar çalışmalarının tamamlanmasından sonra kaldırım ve merdiven çalışmaları ile devam edecek. Tüm çalışmanın planlı şekilde devam ettiğini belirten Fen İşleri Müdürü Veysel Kahraman önce duvar çalışmaları tamamlanacağının altını çizdi. Duvar çalışmaları konusunda sona gelindiğini söyleyen Kahraman kış şartları çalışmayı geciktirse de kısa sürede tüm proje tamamlanarak vatandaşlarımızın kullanımına sunulacağını belirtti.

Minibüs hattı taleplerine anında destek

Sarıdağ sakinlerinin daha önce yaptıkları minibüs hattı talepleri Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerin hazırladıkları plan – proje doğrultusunda duraklar inşa ederek yine bu bölgede yaşayan vatandaşları topluma ulaşıma kavuşmasında büyük rol oynadı. Sarıyer Belediyesi olarak ilçemizin tüm semtlerinde olduğu gibi Sarıdağ ‘da yaşayan vatandaşlarımızın can güvenliği başta olmak üzere her konuda huzur içinde yaşamaları için elimizden gelen çalışmayı gerçekleştirdik ve gerçekleştirmeye devam edeceğiz.

***

saridag2

saridag3

saridag4

Daha fazla göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler