GündemManşet

Sarıyer Kireçburnu sahilinde başı boş dolaşan 3 at, Hacıosman Bayırı’nda araçların çarpması sonucu telef oldu!

atlar-telef-oldu5 (2) ÖZEL HABER/ SARIYER GAZETESİ

Sarıyer’e ilçe dışından getirilip bırakılan başı boş atlardan 3 tanesi dün gece Hacıosman Bayırı’nda trafik kazalarına neden oldu. Hacıosman Bayırı’nda başı boş dolaşan atlar, araçların arasında yol ortasında dolaşmaya başlayınca peş peşe telef oldu. O sırada yoldan geçen araçlar, ansızın karşılarına çıkan atlara çarptı. Kazada tam 3 at telef olurken, kazalar nedeniyle araçlarda maddi hasarlar meydana geldi.

TRAFİK EKİPLERİ KAZA YERİNDE ÖNLEM ALDI

atlar-telef-oldu5 (1)

Hacıosman Bayırı’nda başı boş dolaşan atlar yüzünden meydana gelen kazalar sonrası trafik ekipleri bölgede önlem aldı. Hacıosman Bayırı’ndaki trafik akışını kontrol altına alan ekipler, kaza geçiren sürücülere de yardımcı oldu. Öte yandan belediye ekipleri telef olan atların leşlerini yoldan kaldırarak caddeyi trafiği açtı.

BÜYÜKŞEHİR, ATLARA SAHİP ÇIKMADI

Sarıyer’de başı boş dolaşan atlar Sarıyer Belediyesi ile Büyükşehir Belediyesi ekipleri arasında krize neden olmuştu. Sarıyer Belediyesi’nin iddiasına göre atlar ilçe dışından getirilip Sarıyer’e bırakılmıştı. Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’nda da kaydı bulunmadığı için atların sahibine ulaşılamıyor. Sarıyer Belediyesi başıboş atlar için Büyükşehir Belediyesi’nden yardım istedi ancak o yardım henüz yanıt bulmadı. İşte bu atlardan 3 tanesi dün telef oldu.

atlar-telef2

sahil-atlar

duasi-tuttu-743x400kriz-cikti-743x400

Daha fazla göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler