GündemManşet

Sarıyer Sivaslılar Derneği Başkanı Ali Genç’ten önemli mesajlar!

sasider-sivaslilar-dernegi1

GİZEM GERİM/ SARIYER GAZETESİ

Sarıyer Sivaslılar Derneği Başkanı Ali Genç ve dernek yöneticileri Sarıyer Gazetesi’ni ziyaret etti. Bugüne kadar ilçe genelinde çok sayıda protokol ziyareti gerçekleştiren SASİDER yönetimi, bu kez de yerel basın ziyaretleri yaptı.

GENÇ; “SAHİLLER İSTANBUL HALKINA AÇILSIN”

SASİDER ekibinin, gazetemize yaptığı ziyarete Başkan Ali Genç’in yanı sıra dernek Başkan Yardımcısı Dilek Bozkaya, Genel Sekreter Hilmi Kılıç ile yönetim kurulu üyesi Mustafa Ayhan da katıldı. SARIYER OLAY ve Sarıyer Gazetesi’nin imtiyaz sahibi Gazeteci Bekir Batu‘nun ağırladığı SASİDER yönetimi pek çok konuda önemli mesajlar verdi. Başkan Ali Genç, Sarıyer’in sorunları ve çözüm önerileri hakkında fikirlerini aktardı. Sarıyer sahilinin biraz daha doldurularak tüm İstanbul halkının kullanımına açılması gerektiğini belirten Genç; “İnsanlarımız gönüllerince sahillerde dolaşabilmeli ve boğazın tadını çıkarabilmeli. Ayrıca spor kulüplerine de sahil hattında mekanlar verilerek spora sahip çıkılmalı” diye konuştu. Sarıyer’deki balıkçılar çarşısı sorununun çözülmesi gerektiğini de belirten Genç, yıllardır çözüm bekleyen mülkiyet meselesinin ise ancak tüm partilerin yapacağı mutabakat ile aşılabileceğini ifade etti. Ali Genç, Sarıyer Merkez’deki otopark sorununun ise çok acil bir şekilde çözülmesi gerektiğini dile getirdi.

SASİDER’DEN SARIYER OLAY’A ÖVGÜ

ali-genc-15

SASİDER yöneticilerinin gazetemize yaptığı ziyaret sırasında ilçenin sorunları ve çözüm önerileri detaylı bir şekilde konuşuldu. Gazeteci Bekir Batu, SASİDER yönetimine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederken, Sarıyer Sivaslılar Derneği de yayın hayatına başlayan ve kısa sürede büyük ilgi gören SARIYER OLAY’a başarılar dilediler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir