GündemManşet

Sarıyer’de 5 motorize polis ekibi ve 3 adet polis aracı göreve başladı!

sariyer-emniyet-muduru-kaymakam-sariyer1-28_ayracSarıyer İlçe Emniyet Müdürlüğü, hayırseverlerin desteğiyle emniyete bağışlanan 5 adet motosiklet ve 3 adet polis otosunu vatandaşların hizmetine sundu. Reşitpaşa’daki, İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde düzenlenen törenle motorize polis ekipleri ve yeni polis otoları göreve başladı.

_ayrac

BEKİR BATU -TAŞKIN YÜKSEL ŞAHİN / ÖZEL HABER/ SARIYER GAZETESİ

Sarıyer İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde bugün anlamlı bir tören gerçekleştirildi. Hayırsever işadamlarının ve şirketlerin desteğiyle emniyete bağışlanan 5 adet motosiklet ve 3 adet polis otosu bugün itibariyle mesaiye başladı.

PROTOKOL İÇİN KOKTEYL DÜZENLENDİ

sariyer-emniyet-muduru-kaymakam-sariyer1-29

Sarıyer’de göreve başlayan motorize ekipler ve 3 adet polis aracının hizmete sunulması öncesinde Reşitpaşa’daki İlçe Emniyet Müdürlüğü binasında bir tören düzenlendi. Kokteyl ile başlayan törene Sarıyer Kaymakamı Gürsoy Osman Bilgin, İstanbul Emniyet Müdür Yardımcısı Murat Karakaya, Sarıyer Emniyet Müdürü Ercan Çamırcı, Sarıyer İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Ahmet Aygün, Sarıyer Belediye Başkan Yardımcısı Sevgi Atalay, AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Salih Bayraktar, çok sayıda mahalle muhtarı ve hayırsever şirketlerin temsilcileri katıldı.

sariyer-emniyet-muduru-kaymakam-sariyer1-7

Törende konuşan Sarıyer İlçe Emniyet Müdürü Ercan Çamırcı, İl Emniyet Müdür Yardımcısı Murat Karakaya ve Kaymakam Gürsoy Osman Bilgin’e teşekkür ederek başladığı konuşmasında emniyete yapılan bu bağışların kendileri için çok önemli olduğunu söyledi. Sarıyer Belediyesi’ne, Koç Üniversitesi’ne, Capital Şirketi’ne ve Borusan-Mercedes Otomotiv’e teşekkür eden Çamırcı, Sarıyer halkına artık çok daha güzel imkanlarda hizmet sunabileceklerini vurguladı.

ANAHTARLARI TÖRENLE TESLİM EDİLDİ

sariyer-emniyet-muduru-kaymakam-sariyer1-5

Törende konuşan Sarıyer Kaymakamı Gürsoy Osman Bilgin de emniyete araç ve motosiklet bağışında bulunan şirketlere ve temsilcilerine teşekkür etti. Kaymakam Bilgin; “Sizlerin yaptığı bu anlamlı bağışlar sayesinde bu destekler giderek daha da büyüyecektir. 3 misli, 5 misli, 10 misli daha artarak daha da güzel hizmetlere vesile olacaktır. Hepinize çok teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Yapılan konuşmaların ardından Borusan-Mercedes Otomotiv, Capital, Koç Üniversitesi ve Sarıyer Belediyesi’ni temsil eden isimler, polislere tek tek anahtarlar teslim ettiler. Ayrıca Sarıyer Kaymakamı Gürsoy Osman Bilgin, İl Emniyet Müdür Yardımcısı Murat Karakaya ve Emniyet Müdürü Ercan Çamırcı hayırsever şirketlerin temsilcilerine tek tek teşekkür plaketleri verdi.

YENİ EKİPLER MİSAFİRLERİ BÜYÜLEDİ

sariyer-emniyet-muduru-kaymakam-sariyer1-31

Törenden sonra emniyet binası önünde hazır bekleyen motorize ekipler ile 3 polis otosunda görevli polislerle hep birlikte hatıra fotoğrafı çektirildi. Göreve yeni başlayan motorize ekipler ve 3 polis otosu daha sonra sirenler çalarak ilçe genelinde bir süre konvoy oluşturarak tur attı.

sariyer-emniyet-muduru-kaymakam-sariyer1-3 sariyer-emniyet-muduru-kaymakam-sariyer1-25 sariyer-emniyet-muduru-kaymakam-sariyer1-26 sariyer-emniyet-muduru-kaymakam-sariyer1-27  sariyer-emniyet-muduru-kaymakam-sariyer1-30 sariyer-emniyet-muduru-kaymakam-sariyer1-4 sariyer-emniyet-muduru-kaymakam-sariyer1-6 sariyer-emniyet-muduru-kaymakam-sariyer1-8 sariyer-emniyet-muduru-kaymakam-sariyer1-9 sariyer-emniyet-muduru-kaymakam-sariyer1-10 sariyer-emniyet-muduru-kaymakam-sariyer1-11 sariyer-emniyet-muduru-kaymakam-sariyer1-12 sariyer-emniyet-muduru-kaymakam-sariyer1-13 sariyer-emniyet-muduru-kaymakam-sariyer1-14 sariyer-emniyet-muduru-kaymakam-sariyer1-15 sariyer-emniyet-muduru-kaymakam-sariyer1-16 sariyer-emniyet-muduru-kaymakam-sariyer1-17 sariyer-emniyet-muduru-kaymakam-sariyer1-18 sariyer-emniyet-muduru-kaymakam-sariyer1-19 sariyer-emniyet-muduru-kaymakam-sariyer1-20 sariyer-emniyet-muduru-kaymakam-sariyer1-21 sariyer-emniyet-muduru-kaymakam-sariyer1-22 sariyer-emniyet-muduru-kaymakam-sariyer1-23 sariyer-emniyet-muduru-kaymakam-sariyer1-24 sariyer-emniyet-muduru-kaymakam-sariyer1-2

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu