GündemManşet

Son 3 yıldır Sarıyer’e sadece 4 kez piyango vurdu!

talih-kusu10

_ayracTalih Kuşu Sarıyer’e küstü. Milli Piyango İdaresi bünyesindeki şans oyunlarından 2013 yılından beri Sarıyer’e sadece 4 kez piyango vurdu. Son 3 yıldır yapılan yaklaşık 400 çekilişe rağmen Sarıyer’de sadece 4 kişinin yüzü güldü. 2014 yılında ise Sarıyer’de hiç kimseye piyango vurmadı.

_ayrac

BEKİR BATU/ SARIYER GAZETESİ

Sarıyer Gazetesi, talih kuşunun Sarıyer’e bugüne kadar kaç kez konduğunu araştırdı. 2013 yılından bu yana yaklaşık 400 kez yapılan çekişlerin sonucuna göre talih kuşu Sarıyer’e adeta küsmüş durumda. Çünkü bu tarihten beri sadece 4 kez Sarıyer’e piyango vurdu. İşte o talihli çekilişler;

2014 YILINDA SARIYER’E HİÇ PİYANGO VURMADI

18 Şubat 2013 tarihinde yapılan On numara çekilişinde Sarıyer’den bir talihli tam 31 bin lira kazandı. Kuponunu Ferahevler’deki Fatma Sarı‘ya ait bayiden yatıran talihli, diğer şanslı 7 talihliyle birlikte 31’er bin lira kazandı.

30 Ekim 2013’te yapılan Şans Topu çekilişinde Sarıyer Merkez’deki Tankut Tozan‘a ait bayiden kuponunu yatıran şanslı kişi, tam 600 bin lira kazandı. Tek başına 5+1 bilen talihli adeta paraya para demedi.

EN BÜYÜK İKRAMİYE BÜYÜKDERE’YE ÇIKTI

25 Mart 2015 tarihinde ise Sarıyer Merkez’deki Abdullah Aksular‘a ait bayiden Şans Topu oynayan bir talihli tam 290 bin liranın sahibi oldu. Aynı hafta toplam 5 kişi 5+1 bildi, her bir talihli 290 biner lirayı cebine koydu.

Sarıyer’de son 3 yılın en büyük ikramiyesi Büyükdere’ye vurdu. Tam 4 haftadır devreden Sayısal Loto’yu tek başına bilen Sarıyerli bir talihli tam 4 milyon 761 liranın sahibi oldu. 20 Haziran 2015 tarihinde yapılan Sayısal Loto çekilişinde tek başına 6’lıyı bilen kişi halen gizemini koruyor. Kuponunu İbrahim Yılmaz Yetimoğlu‘ya ait bayiden yatıran kişi, parayı bulunca adete sırra kadem bastı. Şanslı milyoner halen daha merak konusu olmaya devam ediyor. Kim bilir belkide hiç bir şey olmamış gibi aramızda yaşıyordur!

Daha fazla göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler