GündemManşet

ŞÜKRÜ GENÇ’E “ALTIN KARINCA BELEDİYECİLİK ÖDÜLÜ”!

sukru-genc-odul2_ayrac

AK Partili Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe’nin başkanlığını yaptığı Marmara Belediyeler Birliği, en iyi sosyal proje çalışması nedeniyle Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç‘i Altın Karınca Belediyecilik Ödülü‘ne layık gördü. Başkan Genç plaketini İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş ile Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe’nin elinden aldı.

_ayrac

HABER MERKEZİ/ SARIYER GAZETESİ 

Marmara Belediyeler Birliği tarafından Conrad Bosphorus Otel’de düzenlenen 6. Altın Karınca Belediyecilik Ödülleri sahiplerini buldu. Marmara Belediyeler Birliği tarafından düzenlenen ve Türkiye’deki tüm belediyelerin katıldığı ‘Altın Karınca Belediyecilik Ödülleri’ yarışmasında Sarıyer Belediyesi, hayata geçirdiği EÇADEM projesiyle ödüle layık görüldü.
Sarıyer ‘e ödülü getiren proje ise Sarıyer Belediyesi ve Koç Üniversitesi’nin ortaklaşa yürüttüğü EÇADEM ( Engelli Çocuk ve Ailelerine Destek Merkezi) oldu.

sukru-gence-odul-1

PLAKETİ BAŞKANLARIN ELİNDEN ALDI

Afet Yönetimi, İmar Şehircilik ve Estetik, Kurumsal Yönetim ve Gelişim, Kültür ve Sanat, Toplum Düzeni ve Sosyal Hizmetler, Ulaşım ve Altyapı Hizmetleri, Yeşil Alan ve Çevre Yönetimi Hizmetleri, Ar-Ge ve İnovasyon gibi kategorilerin bulunduğu yarışmada en iyi Sosyal Proje ödülünü Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş ve Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe’nin elinden aldı.

Ödül törenin sabahki bölümünde ise Üsküp’te yaşanan sel felaketinde yaptıkları yardımlardan dolayı katılımcı belediye başkanlarıyla birlikte Başkan Genç’e teşekkür plaketi takdim edildi.

sukru-gence-odul-2 sukru-gence-odul-1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir