GündemManşet

TARABYA’DA BİR EVİN ÖNÜNDE UZAYLILAR GÖRÜLDÜ

4_d

SARIYER GAZETESİ/ HABER MERKEZİ

Uzaylılar ve UFO’lar konusunda Türk kamoyunu yıllardır bilgilendirmeye çalışan UFOlog, bilim insanı ve araştırmacı Haktan Akdoğan, Tarabya’daki evinin önüne uzaylıların geldiğini ve onlarla temasa geçtiğini söyledi. Akdoğan, Türkiye’de 400’den fazla kişinin UFO’lar tarafından alıkonulduğunu söyledi.

Sirius Uzay Bilimleri Araştırma Merkezi Başkanı ve UFO derneği başkanı Haktan Akdoğan, dün akşam HaberTürk TV’de yayınlanan Öteki Gündem programında ilginç iddialarda bulundu. Haktan Akdoğan 1996 yılında uzaylıların kendisiyle ilk kez temas kurduğunu belirterek yaşadıklarına bir arkadaşının da tanık olduğunu söyledi.

page_nasa-astronotu-nukleer-savasin-cikmasini-uzaylilar-engelledi_073456846

MERAK ETME ARKANDAYIZ

Akdoğan o dönem oturduğu Tarabya’daki evinin önüne ışık saçan bir UFO’nun yaklaştığını belirterek aynı gün iki kez yaşadığı tanıklığı dile getirdi.

Aktan yaşadığı olayı şu şekilde anlattı: “Tarabya’da akşam saat 11.00 sularında evinin 300 metre kadar önüne UFO’lar geldi. Bazı kısımlarını detaylı anlatmak istemiyorum. 5 – 6 saat sonra evimin önü aydınlandı. Yanımda o gece bende kalan bir arkadaşım da vardı. Telepatik olarak bir algı aldım, “Merak etme arkandayız diye mesaj aldım, pırıl pırıl dönen bir nesne, terasa çıktık, hemen karşımızda duruyorlar. Bu önemli bir hissiyat, sonra bir anda yok oldular biz hatta bekledik. 15 20 dakika bekledik, tekrar gelirler diye.

haktanakdogan

ODAMA IŞIK HÜZMESİ GİRDİ

Sonra aynı gece odama bir ışık hüzmesi geldi, onunla bir temasım oldu. Bir ateş topu gibi bir enerji topu gibi pencereden girdi. Bunun canlı bir forum olduğunu düşünüyorum. Elimi ışığın içine sokmak istedim, soktum da. Müthiş bir ışıktı, müthiş bir birlik duygusu hissettim. Müthiş bir enerji ve güç aldım.

Oradaki hissiyatta telapatik olarak şöyle bir bilgi aldım, elim biraz daha kalsaydı bedenim kül olabilirdi. Bunun üstüne binlerce konferans ve proje yaptık”

uzaylilar

Daha fazla göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler