GündemManşet

TARABYALI İŞADAMI İZMİR’DE MASAJ YAPTIRIRKEN ÖLDÜ!

tarabyali-isadami-masaj-yaptirdi-oldu

Tarabya’da ikamet eden işadamı G.A, iş toplantısı için gittiği İzmir’de masaj yaptırırken fenalaşarak hayatını kaybetti. Masöz ifade vermesi için emniyete götürülürken, ölüm nedeninin belirlenmesi için işadamına otopsi yapılmasına karar verildi.

 NEFES ALMAKTA GÜÇLÜK ÇEKİYOR

Tarabya’da oturan Sarıyerli işadamı G.A, iş görüşmesi için İzmir’e gitti. Görüşme ve toplantılarını bitiren işadamı G.A. akşam saatlerinde kaldığı otele geçmeden önce kendisine masaj yaptırmak istedi. Alsancak 1454 Sokak’ta bulunan masaj salonuna giden G.A.’ya masöz H.K. masaj yapmaya başladı. Bu sırada işadamının nefes almakta güçlük çektiğini fark eden H.K. durumu salon yetkililerine haber verdi. Hemen 112 Acil Servis aranarak yardım istendi.

MASÖZ İFADE VERDİ

Olay yerine çağırılan 112 ekipleri, talihsiz adamın hayatını kaybettiğini belirledi. İşadamının cansız bedeni otopsi yapılmak üzere İzmir Adli Tıp Kurumu Başkanlığı’na kaldırılırken, masöz ifade vermek üzere karakola götürüldü.

“ÇOK ÜZGÜNÜM”

Nöbetçi Savcılık, G.A’nın ölümünü şüpheli bulup otopsi yapılmasına karar verdi. Şüpheli ölüm sonrası ifadesi alınan masöz H.K’nin ilk işe başladığı gün böyle bir olayla karşı karşıya kaldığı için çok üzgün olduğunu, söylediği öğrenildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir