GündemManşet

TOPBAŞ, İHALEYLE TAM 317 ZABITA ELEMANI ALACAK!

istanbul-buyuksehir-belediye-baskani-kadir-topbas-ihale-ile-317-zabita-alacak1

_ayracİstanbul Büyükşehir Belediyesi, ihaleyle tam 317 zabıta elemanı alacak. 3 yıllığına çalışacak zabıtalarla birlikte ihale kapsamında tam 132 araç da kiralanacak. Bu araçlar arasında özel tasarlanmış dilenci toplama aracı da bulunuyor.

_ayrac

BEKİR BATU/ ÖZEL HABER

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, 11 Ağustos Perşembe günü saat 14.00’te ilginç bir ihaleye çıkıyor. Zabıta Daire Başkanlığı tarafından yapılacak ihaleyle, belediye bünyesinde 36 aylığına çalışacak tam 317 adet nitelikli zabıta elemanı ve 132 adet araç alınacak. Merter’deki İhale İşleri Müdürlüğü binasında yapılacak ihale, açık arttırma şeklinde gerçekleştirilecek. İşe alınacak zabıtalar, İstanbul’un farklı semtlerinde çalıştırılacak.

DİLENCİ TOPLAMA ARACI DA ALINACAK

İhale kapsamında alınacak 132 araç arasında ise 1 adet dilenci toplama aracı da olacak. İhale şartnamesine göre dilenci toplama aracı toplam 14 kişi kapasiteli olacak ve 5 kapısı bulunacak. Öndeki şoförün aracın arka tarafındaki dilencileri görebilmeleri için araç içine kamera sistemi kurulacak. Ayrıca dilencilerin kırmaması için de aracın tüm camlarının özel kırılmaz camdan yapılması gerekli.

sariyer-gazetesi5-1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir