GündemManşet

ÜNLÜ BÖREKÇİNİN EŞİ VE KIZI SALDIRIYA UĞRADI

hunkar-borekci

SARIYER GAZETESİ/ HABER MERKEZİ

Üç ay önce hayatını kaybeden Sarıyer’in sevilen iş adamlarından aynı zamanda Meşhur Hünkar Börekçi’sinin sahibi Seyfullah Marangoz’un eşi Esri ve kızı Gonca, komşusunun saldırısına uğradı. Kopartılan saçlarını delil olarak savcılığa sunan Gonca Marangoz, “Yerlerde sürükleyip saçımı yoldular ve parmağımı ısırdılar” dedi.

hunkar-borekcisi

HINCINI ALAMAYIP PARMAĞIMI ISIRDI

Kanserden 3 ay önce ölen “Meşhur Sarıyer Hünkâr Börekçisi“nin sahibi Seyfullah Marangoz’un eşi Esri Marangoz (59) ile kızı Gonca Marangoz (35) dört kişinin saldırısına uğradı. Evlerinin üst katına bir kat daha çıkmak isteyen komşularına izin vermedikleri iddiasıyla öldüresiye dövülen anne kız savcılığa şikâyette bulundu. Stajyer mali müşavir olan Gonca Marangoz, üç ay önce babasını kaybedince annesinin yanında kalmaya başlamıştı. Kafasından kopartılan saçları delil olarak savcılığa sunan Gonca Marangoz, “Yerlerde sürükleyip saçımı yoldular. Hıncını alamayan komşum parmağımı ısırdı” dedi. Kız ve annenin talebini değerlendiren savcılık, mahkemeden koruma istedi.

 

hunkar-2

Adli Tıp raporunda Gonca Marangoz’un yüzünün çeşitli yerlerinden yaralandığı ve kafasında yaklaşık 15 santimetrekarelik alanda saçlarının yolunduğu ifade edildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir