GündemManşet

…Ve Gölge Adam “o” meclis üyesini açıklıyor!

sariyer-golge-adam111

***

Her yazısı olay yaratan ve gazetemizde Gölge Adam rumuzuyla yazan yazarımız, günlerdir konuşulan acemi iş takipçisi “o” meclis üyesini açıklıyor.

***

Gölge Adam yazısında özetle şöyle demişti; “Sarıyer’de bir akaryakıt istasyonunun ruhsat işini çözmek için benzin istasyonunun iyi niyetli sahibinden 150 bin lirası çek, 50 bin lirası da nakit olmak üzere tam 200 bin lira alınmış ancak iş takibi başarısız olunca para geri ödenmek zorunda kalmıştı. Bu işin içindeki iki isimden birisi bugün AK Parti’de Sarıyer Belediye Meclis Üyeliği yapıyor. İşte o meclis üyesine, iade etmediği 5 bin lira için noter kanalıyla ihtar gönderilmişti”

İşte Gölge Adam’ın bu çarpıcı yazısı büyük ses getirmiş, herkes o günden beri o meclis üyesinin kimliğini merak eder olmuştu.

Öyle ki bugün AK Parti İlçe Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada Gölge Adam’ın kastettiği söz konusu kişinin açıklanması gerektiği, diğer meclis üyelerinin ise haklı olarak zan altında bırakılmaması istendi. AK Parti’nin haklı talebine yazarımız Gölge Adam’dan olumlu yanıt geldi. Ancak hemen belirtelim gazete yönetimimiz “o” meclis üyesinin ismini rica üzerine AK Parti yönetimine bildirmişti.

İşte bu açıklamanın ardından yazarımız Gölge Adam, o meclis üyesinin kimliğini deşifre edecek İLK BELGE’yi sansürsüz yayınlıyor. Sarıyer 1. Noter’den gönderilen ihtarnamenin şimdilik 2. sayfasını yayınlıyoruz. Önümüzdeki günlerde bu konuda hem yeni belgeler yayınlayacağız hem de “o” meclis üyesine cevabı hiç de kolay olmayan ilginç sorularımız olacak. Görünen o ki AK Parti’de önümüzdeki günlerde istifa depremi yaşanacak, Sarıyer siyaseti hayli renkli ve eğlenceli günlere sahne olacak…

Unutmayın Gölge Adam boş konuşmaz, boş yazmaz! Yazdığı her şeyin hukuki sorumluluğunu bilir, hukuk önünde hesap da sorar.

İŞTE “O” MECLİS ÜYESİNİN ETRAFINDAKİ ÇEMBERİ DARALTACAK İLK BELGEYİ SANSÜRSÜZ YAYINLIYORUZ! BU BELGEDE ZATEN SORUNUN CEVABI ORTADA. AMA ÖNÜMÜZDEKİ GÜNLERDE ŞOK EDİCİ YENİ BELGELERİ DE YAYINLAYACAĞIZ! BİZİ TAKİP EDİN, SÜRPRİZLERİMİZİ BEKLEYİN!

evrak-belge1 (2)

golge-adam-950bin-dolarlik-bagisin-oykusu-1

golge-adam-150-bin-liralık-avanta-çeki-kim-aldı-sarıyer1-1

Daha fazla göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler