GündemManşet

YENİKÖY’DE GÜNLERDİR SATILIK İLANI VERİLEN VİLLA KİMİN?

yenikoy-satilik-villa1

ÖZEL HABER/ SARIYER GAZETESİ

Hürriyet‘te günlerdir yayınlanan bir ilan Sarıyer ve özellikle Yeniköy’de herkesin merak konusu oldu. Yeniköy’de Boğaz’da bir villa için verilen satılık ilanında, söz konusu evin sahibi sır, üstelik ilanda villaya ait hiçbir fotoğraf da yok. Toplam 2.500 metrekare kullanım alanlı, içinde her türlü lüksün yer aldığı boğaz manzaralı villayı satın almak isteyenler için ilan da sadece bir mail adresi verilmiş.

YAKLAŞIK 50 BİN LİRA İLAN ÜCRETİ ÖDENDİ

Sarıyer Gazetesi‘nin yaptığı araştırmaya göre gizemli villa için bugüne kadar gazeteye yaklaşık 50 bin lira ödendi. Bu rakamın ilan devam ettiği sürece katlanarak artması bekleniyor. Her gün aynı ebatta yayınlanan ilan gazetenin en dikkat çeken sayfalarından birinde yayınlanıyor. İlanda özellikle aracıların kabul edilmeyeceği ve gerçek alıcıların adres ve irtibat bilgilerini mail adresine bırakması isteniyor.

O VİLLA ERAY KAPICIOĞLU’NUN MU?

eray-kapicioglu2

Peki günlerdir satılık ilanı yayınlanan o gizemli villa kimin? Mahalle sakinlerinin iddiasına göre o villa Dünya Göz Hastanesi’nin patronu başarılı iş adamı Eray Kapıcıoğlu‘na ait. Bölgedeki villalar ve ilanda verilen özellikler incelendiğinde söz konusu villanın bu villa olabileceği ihtimali daha da artıyor. Yeniköy Mahallesi 640 ada 176 parsel üzerindeki villa Pensoy ailesine aitti. İcra sorunları yaşayan iş adamı Remzi Pensoy’a ait arazi ve villa bir süre önce üzerindeki temlikler (7 milyon ve 5 milyon faiz ile toplam 12 Milyon) ile birlikte iş adamı Eray Kapıcıoğlu’na geçmişti. Edinilen bilgilere göre iş adamı Kapıcıoğlu da Yeniköy’de yine bu villaya komşu olarak oturuyor. Şimdi herkes Küçüktepe Sokak 4 numaralı villanın Hürriyet‘te ilanı yayınlanan gizemli villa ile aynı villa olup olmadığının netleşmesini ve bu gizemli ilanın sırrının çözülmesini bekliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir