GündemManşet

Zekeriyaköy Varyant yolunda feci kaza! 2’si ağır 4 yaralı!

zekeriyakoy-varyant

_ayrac

Zekeriyaköy‘de kazalarıyla meşhur Varyant yolunda bugün sabah saatlerinde feci bir kaza daha yaşandı. Virajı alamayan bir kamyonet karşı şeride girince 2’si ağır tam 4 kişi yaralandı. Olay yerine çok sayıda ambulans ve sağlık ekibi sevk edildi.

_ayrac

HABER MERKEZİ/ SARIYER GAZETESİ

Yaşanan kazalar yüzünden adı ölüm yoluna dönen Zekeriyaköy’deki varyant yolunda bu sabah saatlerinde yine bir kaza yaşandı. Yük dolu kamyonetin freninin patlaması nedeniyle hakimiyetini kaybetmesi yüzünden 2’si ağır 4 kişi yaralandı. Bariyeri aşarak karşı şeritteki seyir halindeki araca çarpan kamyonet ancak devrilerek durabildi.. Büyük paniğin yaşandığı kaza yerine çok sayıda ambulans ve sağlık ekibi gönderildi.

zekeriyakoy-varyant-1

İlgili Makaleler

YARALILAR ÇEVRE HASTANELERE KALDIRILDI

Kazaya ilk müdahaleyi çevredeki vatandaşlar yaptı. Olay yerine gelen polisler ve sağlık ekiplerinin yardımıyla yaralılar ambulanslarla çevre hastanelere kaldırıldı. Öte yandan bölgede yaşayan vatandaşlar, Zekeriyaköy Varyant yolunda özellikle yasak olduğu halde bu yolu kullanan kamyonetlerin neden olduğu kaza tehlikesi nedeniyle sosyal medya üzerinden yetkilileri sık sık uyarıyorlardı. Yaşanan son kazayla birlikte bu uyarının ne denli yerinde olduğu bir kez daha görülmüş oldu.

zekeriyakoy-sariyer-zekeriyakoy-sariyer-1

meih-gokcek-bekirbatu-sarıyer-gazetesi21

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
>