Kültür-SanatManşet

16 YAŞINDAKİ ALEYNA TİLKİ MASLAK’TA GAY BAR’DA GÖRÜLDÜ

bakanlik_harekete_gecti_aleyna_tilki_bundan_sonra_1477289448_1837

Adını içkili mekanlarda şarkı söyleyerek duyuran lise öğrencisi 16 yaşındaki Aleyna Tilki’nin Maslak’ta bir gay barda jartiyer giymiş yarı çıplak görüntüleri ortaya çıktı.  Aleyna Tilki’nin ailesi hakkında suç duyurusunda bulunulurken Aile Bakanlığı da harekete geçti. Aleyna Tilki, ailesiyle yurtdışına çıkmaya hazırlanıyor.

Lise öğrencisi 16 yaşındaki Aleyna Tilki, içkili mekanlara çıkıp şarkı söyleyince Türkiye’nin gündemine oturmuştu.

ANNEM BABAM OLMADAN SAHNEYE ÇIKMIYORUM

Konuyla ilgili hareket geçen Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı yetkilileri Aleyna Tilki’nin ailesiyle görüştü. Yetkililer; kanunlara göre ailesinin izni bile olsa reşit olmayan bir çocuğun içkili mekanlarda gece çalışmasının mümkün olamayacağını belirterek, bunun çocuk istismarı suçuna gireceğini belirtti. Bakanlık yetkilileri; aileye, Aleyna Tilki’nin barlarda sahneye çıkmasından vazgeçmesi gerektiğini, bunun ‘çocuğun yüksek yararı’ için önemli olduğunu söyledi.

basliksiz-1-kurtarildi-kurtarildi-kurtarildi-kurtarildi-kurtarildi6

Aleyna Tilki de ifadesinde “Yanımda annem babam olmadan sahneye çıkmıyorum” demişti. Atv’nin sevilen programı ‘Müge Anlı ile Tatlı Sert‘ programında 16 yaşındaki lise öğrencisi Aleyna Tilki’nin Maslak’taki gay bardaki sahne görüntüleri ortaya çıktı. Annesi ve babası “Biz konserlerinde yanında oluyoruz” dedikleri Aleyna Tilki’nin jartiyer giymiş yarı çıplak erkeklerle görüntüsü olay yarattı.

VALİLİK SAHNEYİ YASAKLADI

Müge Anlı, Aleyna Tilki’nin ailesine seslenerek “Bu çocuğu şimdi de gay barlarda çıkarmaya başlamışlar. Yazık… Annesine ve babasına sesleniyorum. Hemen alın çocuğu bu sahnelerden… Ya da devlet alacaktır. Valilik sahneyi yasakladı ama duyduğuma göre şimdi de yurtdışına sahneye çıkması için gönderiyorlarmış” şeklinde konuştu.

Valiliğin kararı ile sahnelerine yasak getirtilen Aleyna Tilki’nin süper mini etek ve dekolte kıyafeti ile gay barda sahne aldığı belgelendi. Sahne şovunda yanında jartiyer giymiş erkeklerle dans ettiği gözlenen Aleyna Tilki’nin ailesine de suç duyurusunda bulunulduğu öne sürüldü. Aile Bakanlığı‘nın da uyarıda bulunduğu Aleyna Tilki, ailesiyle birlikte yurtdışına çıkmaya hazırlanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir