Kültür-SanatManşet

ABD’li ünlü yıldız Lindsay Lohan, Tarabya’nın fotoğrafını paylaştı

Actress Lindsay Lohan addresses reporters at a news conference at the 2014 Sundance Film Festival, Monday, Jan. 20, 2014, in Park City, Utah. Producer Randall Emmett and Lohan announced the forthcoming production of a new film, "Inconceivable," in which Lohan will star and co-produce. (Photo by Chris Pizzello/Invision/AP)

Ünlü Amerikalı oyuncu Lindsay Lohan, bir reklam filmi anlaşması yapmak için İstanbul’a geldi. Hollywood yıldızı, “Buraya gelirken tepki aldım ancak Londra’ya gidince herkes alkışlıyor. Bence Türkiye güvenli bir ülke” dedi. Lohan, kaldığı Grand Tarabya Oteli’ndeki odasından çektiği Tarabya fotoğrafını da milyonlarca hayranıyla paylaştı.

YEMEKLER HARiKA

ABD’li yıldız oyuncu Lindsay Lohan, “İstanbul’a bir defa gelmiştim ve pek gezme fırsatım olmadı. O zaman birkaç yere gittim ve yemek yedim. Türk yemekleri gerçekten harika” dedi. Bir saat firmasının reklam filminde oynamak için İstanbul’a gelen oyuncunun bu anlaşmadan 2 milyon dolar kazanacağı iddia edildi.

ÖNYARGILAR VAR

Lohan, “Burası gerçekten çok güzel bir ülke. Amerika’da insanlarda önyargılar var. Türkiye’de vakit geçirmiş birisi olarak şunu söyleyebilirim ki Türkiye çok güzel ve güvenli bir ülke. Buraya gelirken tepki aldım ancak Londra’ya gidince herkes alkışlıyor, bu yanlış. Döndüğüm zaman herkese bunu anlatacağım” diye konuştu.

tarabya

SOSYAL MEDYADAN TARABYA’YI PAYLAŞTI

“İstanbul’u çok sevdim. Ayasofya’yı görmek için sabırsızlanıyorum” diyen Lindsay Lohan, Tarabya’da kaldığı otelin balkonundan çektiği fotoğrafı sosyal medya hesabından hayranlarıyla paylaştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir