Kültür-SanatManşet

Emirgan’da festival coşkusu

emirgan-festival1 (1)

_ayracBoğaz’ın gözde semtlerinden Emirgan, muhteşem bir festivale ev sahipliği yaptı. Sarıyer Belediyesi ile Emirgan’ı Sevenler Derneği tarafından organize edilen sokak festivalinde renkli görüntüler yaşandı.

_ayrac

Emirgan Gençlik ve Sanat Festivali, Çınarlı Cafe’de Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’in de katıldığı sabah kahvaltısıyla başladı. Klasik Müzik dinletisiyle başlayan festivale Belediye Başkanı Genç’in yanı sıra Belediye Meclis Başkan Vekili Hüseyin Coşkun, Sarıyer Belediyesi Özel Kalem Müdürü Şehnaz Bulut, Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Filiz Coşkun ile çok sayıda semt sakini de katıldı.

emirgan-festival1 (6)

HERGÜNSEL, HERKESE TEŞEKKÜR ETTİ

Emirgan’ı Sevenler Derneği Başkanı Cafer Hergünsel, Başkan Genç’e ve tüm katılımcılara teşekkür konuşması yaptı. Kahvaltı sonrasında Kültür Müdürü Coşkun’a da doğum günü jesti yapılarak, pasta kesildi.

ŞÜKRÜ GENÇ TEZGAHLARI TEK TEK GEZDİ

Çınarlı Cafe’deki kahvaltı sonrasında tüm katılımcılar etkinliğin yapıldığı sokağa geçti. Belediye Başkanı Genç ve katılımcılar, Emirgan Sanat Sokağı’nda kurulan el emeği ürünlerin bulunduğu tezgahları tek tek gezdi, vatandaşlarla sohbet etti. Aynı zamanda Emirgan’daki esnafları da ziyaret eden Başkan Genç, bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi ve vatandaşların sorunlarını dinledi. Genç tezgahtaki bazı ürünleri de beğenerek satın almayı ihmal etmedi.

emirgan-festival1 (8) copy
emirgan-festival1 (10) copy

emirgan-festival1 (5)

emirgan-festival1 (11)

emirgan-festival1 (12)

emirgan-festival1 (15)

emirgan-festival1 (18)

emirgan-festival1 (19)

emirgan-festival1 (20)

emirgan-festival1 (21)

emirgan-festival1 (23)

emirgan-festival1 (24)

emirgan-festival1 (25)

emirgan-festival1 (26)

emirgan-festival1 (27)

Related Articles

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir