Kültür-SanatManşet

Sinem Kobal ile eşi Kenan İmirzalıoğlu Emirgan’a taşındı!

kenan-imirzalioglu-sinem-kobal-emirgan-a-tasindi2

Geçtiğimiz ay evlenen Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal, Sarıyer Emirgan’a taşındı. Uzun yıllardır Cihangir’de yaşayan Kenan İmirzalıoğlu’nu taşınmaya ikna eden kişi ise Sinem Kobal oldu. Kobal’ın Cihangir’de değil de Emirgan’da yaşamak istemesi üzerine çift, İmirzalıoğlu’nun Cihangir’deki evini kiraya vererek Emirgan’a taşındı. İmirzalıoğlu’nun evine oldukça kısa sürede kiracı bulduğu öğrenildi.

Hem yaşıyor hem yatırım yapıyordu

Kenan İmirzalıoğlu uzun zamandan beri Cihangir’de bulunan deniz manzaralı evinde ikamet ediyordu. İmirzalıoğlu, aynı zamanda Cihangir’de gayrimenkul yatırımı da yaparak, geleceğe yönelik çalışıyordu. Ancak evlendikten sonra Sinem Kobal’ın Cihangir’de yaşamak istememesi üzerine, İmirzalıoğlu, yıllardır yaşadığı semtten taşınmak durumunda kaldı.

Kenan İmirzalıoğlu’nun taşınma kararı almasının ardından evi kiraya vereceği duyuruldu. Evin resmi olarak kiraya verilmesi ile de birçok kişi kiracı olmak için evi görmek istedi. Eve gösterilen ilgilinin nedeni ise Cihangir’de kiralık ev bulmanın neredeyse imkansız olmasından dolayı, fazlasıyla yoğun oldu. Başarılı aktörün Cihangir’in en güzel yerinde bulunan 300 metrekare ve Boğaz manzarasına sahip olan evi resmen kapışıldı. Oyuncunun evi 6 bin dolara talepte bulunan kiracılardan birisine kiralandı. Evi kiralayanın bir yabancı olduğu kaydedildi.

Aşkları gündeme oturmuştu

Kenan İmirzalıoğlu’nun eşinin isteği üzerine evinden taşınması ise takdir topladı. İlişkilerinin basına yansımasından bu yana mesafeli şekilde aşklarını yaşayan çiftin, düğününden bu yana ilk kez haberi çıktı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir