Manşet

SARIYER’DE İŞADAMINA SEKS TUZAĞI

Azeri işadamı Mustafa T, iş görüşmesi için geldiği İstanbul’da eski çalışanı Latifa M’nin seks tuzağına düştü. Latifa M, Sarıyer’de bir evde buluştuktan sonra 2 kişi baskın yaptı. Saldırganlar, işadamını darp edip uygunsuz görüntülerini çektikten 3 milyon Dolar para istedi. Latifa M, ve 2 suç ortağı 17 bin TL’sini aldıktan sonra işadamını bir hastanenin önüne bırakıp kaçtı.

unlu-tekstilci-seks-tuzagini-boyle-kurdular

Sarıyer’de 3 gün önce gerçekleşen olay iddialara göre şöyle gelişti: Azerbaycan’ın en önemli hazır giyim markalarından birinin sahibi olan Mustafa T.’yi eski çalışanı Latifa M. aradı. Azeri işadamıyla iş görüşmesi için randevulaştı. Mustafa T., yanındaki asistanı ile birlikte eski çalışanının Sarıyer’de kendisine verdiği ikamet adresine gitti. İddialara göre iki gaspçı peşlerinden eve girdi ve iş adamı Mustafa T.’yi darp ederek silah zoruyla alıkoydu.

UYGUNSUZ GÖRÜNTÜLERİNİ ÇEKTİLER

İddialara göre; ölümle tehdit edilen Mustafa T.’ye işkence yapan fidyeciler işadamının üzerindeki 17 bin lira nakit parayı ve arabasını da gasp etti. Fidyecilerin, uygunsuz görüntülerini çektikleri Mustafa T.’ye, “Polise gitme. Seni Azerbaycan’da rezil ederiz. Bize 3 milyon dolar vereceksin” diyerek tehdit ettikleri belirtildi. Fidyeci gaspçılar bir gün sonra Mustafa T.’yi bir hastanenin önünde araçtan attı ve kayıplara karıştı. İşadamı Mustafa T. hemen tedavi altına alındı. İşadamının durumunun iyi olduğu belirtildi. Hastane yetkililerinin ihbarı üzerine harekete geçen polis, araçla kaçan fidyecilerin peşine düştü. Kısa sürede işadamını gasp eden fidyecilerden ikisini yakalayan polisin, eski kadın çalışanı Azeri Latifa M. ve diğer suç ortaklarını yakalama çalışmalarının devam ettiği bildirildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir