Sektörel

İSTİNYE DEVLET HASTANESİ’NE GECE BASKIN GÜNDÜZ ZİYARET

  istinye-devlet-hastanesi-ne-baskin

_ayrac

İstinye Devlet Hastanesi’nde bir gün içinde hareketli saatler yaşandı. Dün akşam Sağlık Bakanlığı’na bağlı müfettişler hastaneye şok bir baskın düzenleyerek incelemelerde bulundu. Bugün de aynı hastaneye İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Kemal Memişoğlu ziyarette bulundu. Baskının rutin mi yoksa bir sıkıntıdan mı kaynaklandığı bilinmiyor.

_ayrac

SARIYER GAZETESİ/ ÖZEL HABER

istinye-devlet-hastanesi1

MÜFETTİŞLER KATLARI TEK TEK DOLAŞTI

Sağlık Bakanlığı müfettişleri dün saat 16.30 sıralarında İstinye Devlet Hastanesi’ne baskın yaptı. Hastane yönetimi dahil kimsenin bilgisinin olmadığı baskını yapan müfettişler çalışanları şaşırttı.  Müfettişler, önce katları tek tek dolaşıp çalışma şartlarını ve hastaların koşullarını yerinde gördü.

istinye-devlet-hastanesi2

BASKIN RUTİN Mİ YOKSA BİR SIKINTI MI VAR?

Değerlendirmelerin ardından müfettişler, birim sorumlularıyla görüşüp dosyalarda incelemelerde bulundu. Akşam uzun süren incelemenin ardından müfettişler hastaneden ayrıldı. Müfettişlerin yaptıkları baskının rutin mi yoksa bir sorundan mı kaynaklandığı öğrenilemedi.

istinye-devlet-hastanesi

İL MÜDÜRÜ ZİYARETTE BULUNDU

Aynı hastanede bugün de farklı bir durum yaşandı. İstanbul İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Kemal Memişoğlu, İstinye Devlet Hastanesini ziyaret etti. Memişoğlu, hastane yönetimiyle görüştükten sonra hastaneden ayrıldı. Memişoğlu, hastanede ziyaretle ilgili hatıra fotoğrafı çekildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir