Manşet AltıSektörel

Kilo Almaya Yardımcı Gainer Ürünleri

Fazla kiloları olan kişiler kilolarını vermekte ne kadar zorlanıyorlarsa kilo almak için uğraşan kişiler de aynı oranda zorluklar yaşıyorlar. Bu aşamada kilolarını verirken kişiler eğer kaslarından da verirlerse vücutları güçsüz düşerek vücut hatları ortadan kaybolurken kilo alırken de kişiler aldıkları kiloları yağ olarak alırlarsa vücutlarının belirli bölgelerinde bozulmalar meydana gelebiliyor. Bu sebeple de her şekilde kişilerin spor ile yaşamlarını desteklemeleri gerekiyor. Eğer kişiler spor yaparak kilo verirlerse bu kiloları yağlarından verirken kilo almak için spor yapan kişiler de kiloları kas olarak alıyorlar. Böylece her iki seçenek için de istenilen fiziğe kısa süre içerisinde kavuşmak mümkün olabiliyor.

Spor yaparken kilolarını düzenli bir şekilde vermeleri gereken kişiler aldıkları minerallere de çok dikkat etmeleri gerekiyor. Eğer kişiler yedikleri besinler ile birlikte vücutlarına giren minerallere dikkat etmezlerse sporlarından istedikleri verimi alamıyorlar. Bu aşamada muscletech Gainer ile birlikte kilo alarak daha iyi bir fiziğe kavuşmayı isteyen kişiler gerekli tüm mineraller tek bir üründen almış olacaklardır. Bu ürünün bir servisi 330 gram olurken bu 330 gram içerisinde kişiler 1430 kalori almaktadır. Bu kalori kişilerin kilo almasında yardımcı olurken içerisinde 70 gram protein bulunur. Spor yapan kişilerin protein ihtiyaçları çok yüksek düzeyde olduğundan alınan bu protein kas oluşumlarını çok ciddi biçimde etkilemektedir. Hızlı bir kas oluşumu bu proteinler ile sağlanmaktadır. Buna ek olarak 286 gram enerji vermesi amacıyla karbonhidrat bulunurken çeşitli amino asitler ile birlikte karışım desteklenmektedir.

Bu ürün spor yapan kişiler tarafından düzenli olarak kullanıldığında etkilerinin görülmemesi gibi bir durum söz konusu değildir. Bu aşamada kişiler hem spor günlerinde hem de spor yapmadıkları günlerde bu ürünü kullanmak durumundadır. Kişiler spor yaptıkları gün içerisinde spordan hemen sonra ürünü 1 servis olarak kullanabilirler. Spor yapılmayan günlerde ise kahvaltıdan hemen sonra ve gece yatmadan önce kullanılabilmektedir. Eğer kişiler gün içerisinde iki ayrı seferde kullanmak isterlerse bunun için bir servisi ikiye bölebilmektedirler.

Ürünü kullanırken kişiler bol sıvı kullanarak karışımı hazırlamalıdırlar. Karışımda kullanılan ürün miktarı çok olduğundan sıvının da en az 500 ml. seviyesinde olması gerekmektedir. Bu sayede kişiler kendileri için de kullanımı rahat olan bir karışım elde ederler. Amerika merkezli olarak üretilen bu ürün 90’ı aşkın ülkede kullanılırken bu şartlarda düzenli olarak kullanan kişiler istedikleri kilolara kas miktarlarını arttırarak çıkmaktadır. Gainer kilo aldırıcı ürünler için kullanılan bir terim olurken birçok farklı markanın Gainer ürünleri yer almaktadır.Ancak kişiler uzun yıllardır pazarda yer alan ve binlerce kişinin olumlu etkisini gördüğü bir ürün ile çalışmak isterlerse bu ürünü seçebileceklerdir.

Bu ürünün Fitbull sitesinden satın alınması en doğru karar olurken site üzerinden 279 TL fiyat ile satılmaktadır. Bu fiyat kişilere ilk etapta yüksek gelmiş olsa da 5440 gramlık bir ambalajda satıldığı öğrenildiğinde fiyat normal karşılanmaktadır. Bu ürünü kullanacak olan kişiler servis başına 17,44 TL ödemiş olurlar. Gainer fiyatları her zaman protein tozlarına ve diğer ürünlere göre pahalıyken bu ürün pazarın en kaliteli ürünlerinden birisi olduğundan diğer Gainer ürünlere göre de üst seviyede olmaktadır. Eğer kişiler bu ürüne yüksek ücret ödeyerek alılarsa ürüne duydukları güven onları yüzüstü bırakmayacaktır. Siparişlerini site üzerinden veren kişiler en kısa sürede ürünlerine kavuşacaklardır. Bulundukları şehirler ürünlerin teslim süresini etkiliyor olsa da 3 iş günü içerisinde Türkiye’nin her yerine teslimat yapılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir