Manşet AltıSektörel

Özel günlerinizi boğazda hizmet veren kiralık yatlarda kutlayın!

Boğazda tur yapan lüks yatlara uzaktan bakıldığında ön yargıyla yaklaşılarak bu araçları kiralamanın çok pahalı olduğu düşüncesi bir çoğumuzda vardır. Peki durum gerçekten de böyle mi ?

Yani bu yatları kiralamak için çok yüksek miktarlarda ödeme yapılması mı gerekiyor?

Hemen cevaplayalım; HAYIR!

Daha önce hiç yat kiralama tecrübesi olmayan kişilerin neredeyse tamamına yakını özellikle boğazda yat kiralamanın çok lüks bir aktivite olduğunu ve ekonomilerinin buna yeterli olmayacağını düşünüyor. Bazı firmalar gerçekten de dudak uçuklatan rakamlara yat kiralama hizmeti verse de İstanbul’da uzun senelerdir profesyonel olarak saatlik, günlük ve gecelik kiralama imkanı sunan www.yatkiralama.net şirketi her bütçeye uygun ekonomik, lüks ve mega yatları 12 ay boyunca kiraya veriyor. Her türlü bireysel ve kurumsal organizasyon için 12 ay boyunca kesintisiz olarak en makul ücretler karşılığında hizmet alabilirsiniz.

Yaz ve kış ayrımı olmaksızın firma tarafından 12 ay süresince kesintisiz olarak sıklıkla organize edilen turlara bazı örnekler vermek gerekirse yatta evlilik yıl dönümü yemeği organizasyonları, evlenme teklifleri, doğum günü partileri, mezuniyet baloları, yüzme turları, fasıl geceleri, iftar yemekleri ve iş yemeği görüşmelerini sayabiliriz.

2 kişiden 30 kişiye kadar yemekli ve kokteyl düzende hizmet verebilme kapasitesine sahip tekne ve yatlarda tamamen müşterilerin talepleri göz önünde bulundurularak turlar organize ediliyor. İstenilen yerden başlangıç yapılarak yine müşterilerin istediği noktalarda son bulan kusursuz organizasyonlar için bu firmayı gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Firmanın kiraya verdiği yatları yemekli ya da yemeksiz olarak kiralama imkanı var. Yani arzu edenler firmadan kahvaltı, yemek ya da kokteyl menü hizmeti alabileceği gibi isteyenler kendi yiyecek ve içeceklerini yanında getirebilirler.

Dışarıdan yiyecek getirme durumunda firmanın tavsiye ettiği sayıda garson hizmeti alınması gerekiyor. Menü hizmeti alarak yapılan kiralamalarda garson hizmeti için ek ücret ödenmesi gerekmiyor. Standart olarak hazırladıkları menülerin detaylarını sitedeki “menüler”, tur esnasında boğazda gezilecek olan sahillerin isimlerini “güzergah”, organize edilen turların listesini “organizasyonlar”, fiyat bilgilerine “fiyatlar” ve rezervasyon için gerekli olan irtibat bilgilerine de “iletişim” bölümünden bakabilirsiniz.

Firmanın sitesi oldukça zengin! Kişilerin en çok merak ettiği tüm sorular ve cevapları ile görsel paylaşımlar (fotoğraf ve video) ve en çok merak edilen konu olan kiralık yat fiyatları sitede detaylı olacak yazılmış durumda. Sitenin en üst kısmındaki “fiyatlar” sekmesine gelerek kişi sayısı, tur süresi, menü ve ekstra hizmet seçeneklerini kendi turunuza göre belirlediğinizde tüm kiralık yatların toplam ücretleri karşınıza çıkıyor. Bu özellik gerçekten harika arkadaşlar!

Çünkü yat kiralama hizmeti veren diğer firmanın hiçbirinin web sitesinde böyle bir özellik yok. Zaten büyük çoğunluğu sitesinde fiyat bilgisi dahi vermiyor, verenler de yüzeysel olacak geçiştirmiş (yani her hangi bir sürprizle karşılaşabilirsiniz). Ancak bu sitede merak ettiğiniz ve sormayı dahil akıl edemeyeceğiniz her şey site içeriğinde tane tane detaylı olarak yazılı halde bulunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir