GündemManşet

AK Parti İl Başkanı Selim Temurci’den Sarıyer’de sürpriz ziyaretler!

AK Parti İstanbul İl Başkanı Dr. Selim Temurci, Sarıyer Hacıosman Meydanı’ndaki İETT peron amirliğine sürpriz bir ziyaret gerçekleştirdi. Otobüs şoförleri, 16 Nisan’da destek isteyen Dr. Temurci’ye, ‘güçlü evet’ desteği vereceklerini ifade etti. Temurci, daha önce Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın da ziyaret ettiği Hayır Çadırı’nı ziyaret ederek CHP’lilerle bir süre sohbet etti.

AK Parti İstanbul İl Başkanı Dr. Selim Temurci, yoğun seçim çalışmaları kapsamında ilk olarak Sarıyer Seçim Koordinasyon Merkezi’ni (SKM) ziyaret etti. Ziyarette Dr. Temurci’ye, İlçe Başkanı Salih Bayraktar ve SKM Başkanı eşlik etti. Burada SKM’nin birimlerini gezen Dr. Temurci, çalışmalar hakkında bilgi aldı. Cumartesi günü Yenikapı Miting Alanı’nda yapılacak olan “Büyük İstanbul Mitingi” hakkındaki çalışmaları da soran Dr. Temurci, çalışmalar hızlandırılmasını dile getirdi. “Cumhurbaşkanının selamıyla arayın” tavsiyesini yineleyen Dr. Temurci, ev sohbetlerine çat kapı gidilmesini istedi.

OTOBÜS ŞOFÖRLERİNDEN “EVET”

Başkan Dr. Temurci ardından Hacıosman Meydanın’daki İETT Peron Amirliğine sürpriz bir ziyaret gerçekleştirdi. Burada otobüs şoförleriyle tek tek tokalaşan Dr. Temurci, kendisine ikram edilen çayı içti. Bir süre şoförler ile sohbet eden Dr. Temurci, 16 Nisan’da yapılacak olan referandum için kendilerinden destek istedi. Otobüs şoförleri ise Dr. Temurci’nin isteğine karşılık, 16 Nisan’da “güçlü evet” desteği vereceklerini belirtti.

HAYIR ÇADIRINDAKİLERLE SOHBET ETTİ

Ziyaretinin ardından Başkan Dr. Temurci, Hacıosman Meydanı’ndaki AK Nokta’yı ziyaret etti. Burada teşkilat mensuplarıyla sohbet eden Dr. Temurci, çalışmalar hakkında bilgi aldı. Partililerle bol bol fotoğraf çektiren Dr. Temurci ardından metro girişinde vatandaşlara broşür dağıtan görevlilerin elini sıktı. Dr. Temurci daha sonra meydanda bulunan ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ziyaret ettiği “hayır” çadırına da uğradı. Çadırın içerisine giren Dr. Temurci, çalışanlara kolaylık dileyerek buradan ayrıldı.

  

Daha fazla göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler