GündemManşet

Ayazağa sakinleri güvenlik önlemi alınmasını istedi

Ayazağa mahallesinde özellikle işçilerin kullandığı güzergahta, kapağı olmayan kanalizasyon çukuru tehlike saçıyor. Üzeri sadece parçalanmış tahtalarla kapalı duran çukur, vatandaşları rahatsız ediyor. Ayazağa sakinleri, Sarıyer Belediyesinden çukurun etrafına güvenlik bariyeri çekilmesini istedi.

Çevredeki şantiye çalışmaları nedeniyle bozulan yolda, caddenin ortasında üstü tahtalarla kapatılmış kanalizasyon çukuru tehlike saçıyor. Özellikle işçilerin kullandığı güzergahta bulunan ve kapağı olmayan kanalizasyon çukuru, tehlikenin boyutunu ortaya çıkarttı. Her türlü canlıya tehlike saçan çukurun üstü sadece parçalanmış tahtalar ve birkaç taş parçasıyla kapatılmış olması dikkat çekti.

“Eğer görmeseydim içine düşebilirdim”

Ercan Kartal, “Bunun böyle bırakılması hiç hoş değil. Ben de şimdi fark ettim, eğer görmeseydim içine düşüp ölebilirdim. Belediyenin bununla ilgilenip, kapak takması gerekiyor. Çocuklar burada oyun oynuyor büyük bir sıkıntı. Bir insanın düşebileceği şekilde de geniş. Üzerine tahtalarla kapatılmış. Kapalı da sayılmaz tahtalar kırılmış” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir