GündemManşet

Göreve yeni başlayan Ayazağa Ülkü Ocakları Başkanı Hüseyin Uğur Yaman’dan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı mesajı

Ayazağa Ülkü Ocakları Başkanlığı görevine getirilen Hüseyin Uğur Yaman, Sarıyer Gazetesi aracılığıyla 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı mesajı yayımladı. Cumhuriyetin önemine vurgu yapılan mesajda, şu ifadelere yer verildi. 

Cumhuriyetin değerini daima bilmiş ve korumuş Türk gençliği olarak özgür iradelerimizle seçim yapma imkanını bizlere tanıyan Cumhuriyet rejiminin yıl dönümündeyiz.

Bilinmelidir ki, Türkiye Cumhuriyet’i ebediyete kadar yaşayacak ve bu kutlu emanet her daim dimdik ayakta kalacaktır.

Cumhuriyet ve Üniter devlet yapımızla hesabı olanlar hesap verecek ve yine hüsrana uğrayacaklardir.

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ülküsü ile yetişen Ülkücü Türk Gençliği olarak ülkemizde yapılan hainliklerin pazarlıkların ve haksızlıkların takipçisi olup hiç bir bölünmeye imkan ve cesaret vermeyeceğiz.

Dün olduğu gibi bugün de milletimizin üzerine çökmek isteyen kara bulutları, Türk Milliyetçileri dağıtacak ve Türk Milletini aydınlığa kavuşturacaktır.

Türk Milletinin birlik ve bütünlüğüne kast eden hainler karşılarında Ülkücü Hareket’i bulacaklardır.

Ülkücüler; Türk Milletinin ve Türkiye Cumhuriyetinin bağımsızlığı uğruna üzerine düşen her türlü fedakarlığı yapmaya hazırdır.

Bu duygu ve düşüncelerle, bu büyük günün yıl dönümünde, bütün vatandaşlarımızın bayramını kutluyor, aziz şehitlerimizi rahmet ve şükranla anıyorum.

Ayazağa Ülkü Ocakları Başkanı Hüseyin Uğur Yaman

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir